فهرست
دایی: در مسیری که می‌خواستیم، افتادیم
دایی: در مسیری که می‌خواستیم، افتادیم

دایی: در مسیری که می‌خواستیم، افتادیم

آی‌اسپورت- علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپا بعد از پیروزی یک بر صفر برابر پدیده اظهار داشت: این پیروزی را به بازیکنانم تبریک می‌گویم. نیمه اول را خوب شروع نکردیم و خیلی بد بازی کردیم اما با اینکه بد بازی کردیم کوچکترین موقعیتی به حریف ندادیم. نیمه دوم حاکم میدان بودیم و موقعیت های خوبی داشتیم قبل از اینکه گل بزنیم، اما خوشبختانه هم گل زدیم و هم موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم. در مسیری که دوست داشته‌ایم افتاده‌ایم که امیدوارم ادامه‌دار باشد. خدا را شکر که هم به پیروزی رسیدیم و هم دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم هرچند که معتقدم زودتر از اینها به گل می‌رسیدیم به هیچ عنوان در بازی امروز موقعیتی به تیم فوتبال پدیده ندادیم. شناخت خوبی از تیم حریف داشتیم و نقاط ضعف و قوت آنها را بررسی کرده بودیم و سه امتیاز بسیار خوب را کسب کردیم.

 آیا دلیل استفاده از آرمان رمضانی در دیدار امروز مقابل پدیده استفاده از توپ‌های بلند به خاطر کیفیت زمین بوده است یا نه؟  آرمان از بازیکنان خوب و خریدهای خوبی ما است راحت می‌تواند توپ را در جلو حفظ کند و بقیه بازیکنان به او اضافه شوند و آرامش خاصی در جلوی زمین به تیم ما داده است. تمام بازیکنان زحمت می‌کشند و به خاطر خوب بودن یا بد بودن زمین به بازیکنی بازی نمی‌دهیم. در زمین خوب تبریز هم رمضانی ۹۰ دقیقه بازی کرد ما اهداف دیگری داریم آرمان بازیکنی است که سرعت بالایی دارد و مطمئناً اگر در سایپا جا بیفتد گل‌های زیادی می‌تواند به ثمر برساند.

  ۱  
آی اسپورت
2018-01-25 19:19:00
نظر دهید

۱ نظر
!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۲۲
مرتیکه بی وجود مایه ننگی.... کسی که همه جیز رو برای منفعته خودش می خواد ..و هیچ چیز و هیچ کس برایش اهمیت نداره و کسی که چشم دیدنه هم زبانهایش را نداشته باشه مسلما و قطعا خیرخواهی ها و طرفداری هایش از بقیه هم ,نمایشی بیش نیست چون او ذاتش همین است , منفعت طلب و خودخواه و بی وجود و کوجک در عینه شهرت ....
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر