فهرست
پرسپولیس؛ پیش به سوی رکورد کلین‌شیت
پرسپولیس؛ پیش به سوی رکورد کلین‌شیت

پرسپولیس؛ پیش به سوی رکورد کلین‌شیت

آی اسپورت - پرسپولیسی‌ها در چهار بازی اول دروازه‌ی خود را بسته نگه داشتند و حالا تنها تیم لیگ هجدهم هستند که ۴ کلین‌شیت دارد. در تاریخ لیگ برتر دو تیم بوده‌اند که توانسته‌اند در شروع فصل مانند پرسپولیس کلین‌شیت کنند. ابومسلم در لیگ چهارم در چهار بازی اول خود با هدایت اکبر میثاقیان گل نخورد و از آن چهار بازی، ۸ امتیاز گفت. رقیب سنتی پرسپولیسی‌ها هم همراه با صمد مرفاوی موفق شد در ۴ هفته‌ی ابتدایی لیگ نهم دروازه‌ی خود را بسته نگه داشت. درست مثل پرسپولیس و ابومسلم با ۸ امتیاز از چهار بازی.

فقط یک تیم در تاریخ لیگ برتر است که در شروع رقابت‌های لیگ بیشتر از ۴ کلین شیت داشته. فجرسپاسی شیراز در لیگ دوم با هدایت غلام پیروانی در پنج هفته‌ی اول رقابت‌ها دروازه‌ی خود را بسته نگه داشت. فجری‌ها از آن ۵ بازی ابتدایی که موفق شده بودند کلین‌شیت کنند، ۱۱ امتیاز بدست آوردند و سپس دو بازی بعدی‌شان را به پیکان و پرسپولیس باختند. شاگردان برانکو اگر بتوانند در آبادان هم دروازه‌ی خود را بسته نگه دارند، به رکورد فجرسپاسی در لیگ برتر می‌رسند و این شانس را دارند با بسته نگه داشتن دروازه‌ی خود در هفته‌ی ششم، به تنهایی رکورددار کلین‌شیت در بازی‌های ابتدایی لیگ برتر شوند.

پرسپولیسی‌ها بعد از تساوی بدون گل مقابل استقلال خوزستان در حالی مقابل نفت مسجدسلیمان ناکام ماندند که برای دومین بار بود که تیم برانکو در لیگ برتر در دو بازی پیاپی نتوانست گل بزند. تنها مرتبه‌ای که پرسپولیسی‌ها با ایوانکوویچ نتوانستند در دو بازی پیاپی گل بزنند، به لیگ شانزدهم برمی‌گردد که تیم قرمزپوش در دو بازی پیاپی مقابل تراکتورسازی و استقلال در هفته‌های پنجم و ششم در گلزنی ناکام بودند. هر چند در آن فصل هم در نهایت این برانکو بود که نخستین قهرمانی لیگ برتری‌اش را چند هفته پیش از پایان فصل جشن گرفت.

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-08-19 12:38:00
نظر دهید

۳ نظر
مارال
يكشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
آخه کلین شیت بدون برد به چه دردی میخوره ؟
۲
امیرعباس
يكشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
اوتوبوسی بنام پرسپولیس!
saeed
يكشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۴۸
کلین خیته بابا نه کلین شیت مجید دلبندم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر