فهرست
گیگز: حضور روی نیمکت یونایتد رویا بود
گیگز: حضور روی نیمکت یونایتد رویا بود

گیگز: حضور روی نیمکت یونایتد رویا بود

آی اسپورت- رایان گیگز، سرمربی جدید منچستریونایتد، اولین روز کاریش روی نیمکت شیاطین سرخ را "روزی رویایی" توصیف کرد.

وین رونی در دقیقه ی 41 اولین گل بازی را به ثمر رساند. شروع نیمه ی دوم نیز با گلزنی او همراه بود و سپس خوان ماتا دو گل به ثمر رساند تا یونایتد با نتیجه ی 4-0 پیروز میدان شود.

گیگز در مصاحبه با Sky Sports گفت: "لذت بردم. 4-0 یک پیروزی رویایی برای ماست و بسیار خوشحالم.

همیشه عالیست که مانند این بازی، بازی را به پایان برسانیم. موقعیت های زیادی ایجاد کنیم و گل بزنیم. نیمه ی اول کمی کند بودیم بنابراین به آنها گوشزد کردم که سرعت بازی را بالا ببرند و پس از اینکه سریع شدیم، توانستیم گل بزنیم."

در ترکیب اولیه ی گیگز، خبری از مارون فلاینی و عدنان یانوزای نبود و او استفاده نکردن از این بازیکنان و نیمکت نشین کردن آنها را کار سختی می‌داند.

او گفت: "بله، برای همین شب گذشته نخوابیدم.

بازیکنانی که حتی روی نیمکت نبودند، نیمکت نشین کردن امثال خوان ماتا را برای ما سخت تر می‌نند.

شرایطی است که پیش از این در آن قرار نگرفتم و بسیار بسیار سخت است. بله من مربی جدید تیم هستم ولی آنها هم تیمی‌های من هستند بنابراین کار برایم سخت است.

پیش از بازی شخصا با بازیکنان صحبت کردم. چند تای آنها ناراحت بودند ولی پس از صحبت من، مشکل حل شد و بازیکنانی مثل خوان ماتا،حرفه ای هستند."

در حال حاضر، گزینه های نظیر لوییس فن خال برای نیمکت یونایتد مطرح می‌شوند ولی گیگز می‌گوید که این موضوع برایش اهمیتی ندارد.

او گفت: "چیزی نیست که به آن فکر کنم.

تنها این 4 بازی مهم است.به قدری این بازی‌ها از من انرژی بردند که حتی وقت نکردم کمی درباره ی آینده ام فکر کنم.کار بعدی من،آماده کردن بازیکنان برای بازی مقابل ساندرلند است."

     
آی اسپورت
2014-04-27 03:03:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر