فهرست
پیش بازی ویارئال - بارسلونا : زیردریایی ها در فکر شکست بارسای داغدار
پیش بازی ویارئال - بارسلونا : زیردریایی ها در فکر شکست بارسای داغدار

پیش بازی ویارئال - بارسلونا : زیردریایی ها در فکر شکست بارسای داغدار

آی اسپورت - پس از شنیدن خبر فوت تیتو ویلانووا، بارسایی ها باید در اولین مسابقه پس از این ضایعه در ورزشگاه "ال مادریگال" به مصاف ویارئال بروند.

درست دو روز پیش بود که اعلام شد تیتو ویلانووا پس از مبارزه ای طولانی با بیماری سرطان، دارفانی را وداع گفته است.

او که در یک دوره ی طلایی دستیار پپ گواردیولا بود، پس از آغاز دوره ی مربی گری اش در این تیم موفق شد بارسا را درفصل 13-2012 با صد امتیاز قهرمان لالیگا کند. سپس در جولای 2013 اعلام شد، تیتو باید برای ادامه دادن مراحل درمان بیماری اش با نیمکت مربی گری بارسلونا وداع کند.

دو تیم در این مسابقه از بازوبند مشکی استفاده خواهند کرد و یک دقیقه سکوت نیز پیش از شروع مسابقه، در نظر گرفته شده است.

اگر از اخبار خارج از زمین مسابقه بگذریم، نکته ی مهم این بازی این است که بارسا پس از چند هفته ناکامی، هفته ی گذشته موفق شد با نتیجه ی 1-2 از سد اتلتیک بیلبائو بگذرد.

شاگردان مارتینو چهار امتیاز کم تر از اتلتیکو مادرید کسب کرده اند و در حالی که 4 مسابقه تا انتهای فصل باقیست، هنوز به قهرمانی امیدوارند. مسی که در سه بازی گذشته اش موفق به گلزنی نشده و موجی از انتقادات علیه او به راه افتاد بود در دیدار با بیلبائو توانست گل برتری تیمش را وارد دروازه ی حریف کند.

در این مسابقه مارتینو می تواند از خاویر ماسکرانو که از ناحیه ی پشت ساق پا دچار مصدومیت شده بود استفاده کند. ماسکرانو و بوسکتس به تازگی به تمرینات این تیم بازگشته اند و نیمار، پیکه، آلبا و پویول همچنان مصدومند.

     
آی اسپورت
2014-04-27 09:39:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر