فهرست
کریستال پالاس - منچستر سیتی : سنگ پرانی پیگرینی به سمت قصر شیشه ای
کریستال پالاس - منچستر سیتی : سنگ پرانی پیگرینی به سمت قصر شیشه ای

کریستال پالاس - منچستر سیتی : سنگ پرانی پیگرینی به سمت قصر شیشه ای

آی اسپورت - امروز کریستال پالاس می تواند، نقشی حیاتی در تعیین قهرمان رقابت های این فصل لیگ برتر بازی کند. دیدار دو تیم کریستال پالاس و منچستر سیتی عصر امروز در قصر شیشه ای کریستال پالاس برگزار می شود و آن ها امیدوارند بتوانند از منچستر سیتی متزلزل امتیاز بگیرند. شاگردان تونی پولیس پیش از این با برد 0-1 برابر چلسی در "سلهرست پارک" یک ضلع از مثلث قهرمانی را، کم کرده بودند.

پس از شوکی که بازی سلهرست پارک به لیگ برتر وارد کرد، لیورپولی ها با اعتماد به نفس در صدر قرار گرفتند و پنج امتیاز با چلسی مورینیو اختلاف دارند.

این آخرین دیدار خانگی کریستال پالاس  در رقابت های این فصل خواهد بود و آن ها امیدوارند بتوانند، در این مسابقه از حداکثر توانشان برای امتیاز گیری از شاگردان راجرز استفاده کنند.

پالاس در حالی پا به این میدان می گذارد که آن ها در پنج دیدار اخیرشان پیروز شده اند. نوار پیروزی های آن ها از دیدار برابر چلسی آغاز شد و به نظر می رسد آن ها می توانند این روند را ادامه دهند.

سیتی شدیدا به دنبال برد در این مسابقه است، چرا که آنها می توانند در صورت برد در این مسابقه و شکست چلسی برابر لیورپول، با اعتماد به نفس بیشتری به جایگاه دوم لیگ برتر فکر کنند.

منچستر سیتی در این بازی سیلوا را که از ناحیه ی مچ پا دچار مصدومیت شده، در اختیار نخواهد داشت. در تیم منچستر سیتی خسوس ناواس هم از ناحیه ی مچ پا و ماتیا ناستاسیک از ناحیه ی زانو مصدوم است. البته سیتی می تواند از بازگشت دوباره ی یایا توره حداکثر استفاده را بکند.

     
آی اسپورت
2014-04-27 09:56:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر