فهرست
ابراهیم زاده: نتایج راه آهن نقطه تاریک کارنامه من نیست/دوست دارم در راه آهن بمانم/ آمادگی بدنی بازیکنان تیم ملی بالا رود، موفق می شویم
ابراهیم زاده: نتایج راه آهن نقطه تاریک کارنامه من نیست/دوست دارم در راه آهن بمانم/ آمادگی بدنی بازیکنان تیم ملی بالا رود، موفق می شویم

ابراهیم زاده: نتایج راه آهن نقطه تاریک کارنامه من نیست/دوست دارم در راه آهن بمانم/ آمادگی بدنی بازیکنان تیم ملی بالا رود، موفق می شویم

آی اسپورت- منصور ابراهیم‌زاده فصل خوبی را پشت سر نگذاشت، این را ما نمی‌گوییم و حرف اکثر اهالی فوتبال است، اگرچه خودش اعتقادش چنین نیست و معتقد است لیگی که تمام شد را باید جزو نقاط مثبت کارنامه مربیگری ابراهیم‌زاده ثبت کنیم. 

سرمربی راه‌آهن سورینت در فصلی که گذشت مشکلاتی را که در طول فصل برای راه‌آهن پیش آمد و در خلال گفت‌وگو نیز بارها به آنها اشاره داشت، عامل عدم کسب سهمیه آسیایی می‌داند و به آی اسپورت می گوید: « این فصل بد نبود ولی سخت بود به خاطر جابه‌جایی‌هایی که در راه‌آهن پیش آمد، به دلیل مسائل داوری که واقعا از آنها ضربه خوردیم و مشکلاتی که برای مالک باشگاه پیش آمد. به نظرم در نیم‌فصل دوم و به ویژه اواخر آن عملکرد خوبی داشتیم و فصل را خوب به پایان رساندیم.»

او معتقد است انتظاری که از خودش داشته محقق نشده است: «با توجه به کارنامه‌ای که پیش از این داشتم، آن چیزی که از خودم سراغ داشتم محقق نشد اما این‌که تیمی بحران‌زده را توانستم در لیگ برتر حفظ کنم، راضی‌ام می‌کند. خیلی‌ها گمان می‌کردند راه‌آهن به لیگ یک سقوط ‌کند اما این اتفاق نیفتاد و به نظرم نقطه مثبت کار ما همین مساله بود. با این حال نمی شود گفت این نتایج نقطه ای تاریک در کارنامه من است چون ما تیمی بحران زده را در لیگ برتر حفظ کردیم.»

ابراهیم زاده درباره درگیری هایی که با برخی بازیکنان در طول فصل داشت، اینطور توضیح می دهد: «بازیکنانی که با ما مشکل داشتند، دلیل مشکلاتشان بازی نکردن بود. من بر مبنای شناختی که از بازیکنانم دارم، از آنها استفاده می‌کنم. در بین بازیکنان امین منوچهری هم زیاد بازی نکرد اما با هم توافق کرده بودیم و دیدید که اعتراضی نکرد یا به حسین پاشایی اول فصل گفتم تو بزرگ تیم هستی و شاید زیاد بازی نکنی و او قبول کرد.  آماری را به شما می‌دهم، در استقلال و پرسپولیس جمع بازیکنانی که در کل فصل بازی کردند شاید ۱۸ نفر باشد اما من۲۷ یا ۲۸ بازیکن داشتم و بلااستثنا به همه آنها بازی دادم.»

 او ادامه می دهد: «وحید طالب‌لو در چه بازی‌هایی به میدان رفته؟۲ بازی با استقلال و ۲ بازی با فولاد درون دروازه ما بوده اما مربی دروازه‌بانان تیم از عملکردش راضی نبوده. یا سامان آقازمانی که برای بازی نکردنش مقابل پرسپولیس آنطور صحبت کرد؛ در بازی با پرسپولیس تیم من ۲ بر یک عقب بود، شما جای من باشید مهاجم اضافه می‌کنید یا‌ هافبک دفاعی؟ اگر جلو بودیم، من‌هافبک دفاعی به زمین می‌فرستادم.»

سرمربی راه آهن در فصلی که گذشت، درباره آینده اش نیز به آی اسپورت عنوان می کند: «من دوست دارم در راه آهن بمانم چون دوستان خوبی پیدا کرده ام و در این تیم جا افتاده ام اما متاسفانه وضعیت باشگاه خوب نیست و نمی دانیم چه اتفاقاتی در راه است. برخی باشگاه ها نام مرا در بین گزینه های خود قرار داده اند اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست. دوست ندارم تیمم را دقیقه 90 انتخاب کنم اما فعلا می خواهم مدتی استراحت کنم.»

ابراهیم زاده در پایان درباره وضعیت تیم ملی هم صحبت کرد: «من فقط آرزو می‌کنم در زمان باقیمانده تا جام‌جهانی شرایط آمادگی جسمانی تیم‌ملی بالا برود و بتوانیم همپای تیم‌های اروپایی باشیم. اگر اینطور باشیم  با توجه به این‌که بچه‌های ما توان فنی بالایی دارند می‌توانیم کارهایی انجام دهیم.»

     
آی اسپورت
2014-04-27 10:51:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر