فهرست
افسوس راجرز از بازنشستگی کرگر
افسوس راجرز از بازنشستگی کرگر

افسوس راجرز از بازنشستگی کرگر

آی اسپورت - برندن راجرز سرمربی لیورپول از اینکه جیمی کرگر نمی تواند درموفقیت تیمش در کسب جام قهرمانی لیگ برتر سهیم باشد، ابراز تاسف کرد. کرگر که با 737 بازی برای لیورپول در سن 35 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد، دومین بازیکن با سابقه ی لیورپول پس از یان کولاگان است.

عده ی کمی در ابتدای این فصل حدس می زدند لیورپول بتواند قهرمان رقابت های لیگ برتر شود، جایزه ای که جیمی کرگر نمی تواند آن را بالای سر ببرد.

راجرز که صحبت های کرگر در مورد دورانش در تیم لیورپول را شنیده بود گفت تنها نکته ی ناراحت کننده در قهرمانی لیورپول در رقابت های لیگ برتر نبود کرگر است.

راجرز غیبت کرگر را مایه ی تاسف خوانده است.

«این یکی از حسرت های بزرگ من است. او بازیکن عجیبی بود و من برای داشتن او در کنار خود هزینه ی زیادی پرداخته ام. او و جان تری دو تن از بهترین دفاع وسط های لیگ برتر در سال های اخیر بوده اند. از قدرت روانی بالای آن ها صحبت می کنم. خیلی تاسف آور است که تصمیم به بازنشستگی گرفت.»

کرگر در کنار گری نویل در شبکه ی تلویزیونی اسکای اسپورتس مفسر است و برندن راجرز اعتقاد دارد خیلی تلخ است مردی که16 سال با لیورپول بوده در ترکیب تیمش نباشد.

«بازیکنان او و استیوی را دوست دارند. این دو اسطوره های باشگاه هستند و سفیران واقعی لیورپول هستند. بدون شک جیمی پشیمان نیست. او شغل خوبی در اسکای اسپورتس دارد. بدون شک او از بودن با گری خوشحال است. آن ها عالی هستند.»


     
آی اسپورت
2014-04-27 11:22:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر