فهرست
حدادی فر: با پرسپولیس مذاکره هم نکردم، چه رسد به توافق/ کی روش نگران تیم ملی است
حدادی فر: با پرسپولیس مذاکره هم نکردم، چه رسد به توافق/ کی روش نگران تیم ملی است

حدادی فر: با پرسپولیس مذاکره هم نکردم، چه رسد به توافق/ کی روش نگران تیم ملی است

آی اسپورت- قاسم حدادی فر با وجود حضورش در اردوی آفریقای جنوبی حرف و حدیث های زیادی درباره اش وجود دارد.

این بازیکن ملی پوش درباره اردوی آفریقای جنوبی به آی اسپورت می گوید: «شرایط خوبی داریم. متاسفانه یک دیدار دوستانه مان لغو شد اما بازی های دیگری نیز در دستور کار است و مشکل خاصی نداریم. اکثر بازیکنان نیز به اردو اضافه شده اند و حالا همه در تلاشیم تا برای تیم ملی افتخار کسب کنیم. »

او درباره ناراحتی کی روش از اردوی آفریقا عنوان کرد: «کی روش مربی حرفه ای است و طبیعتا دوست دارد همه بازیکنانش را داشته باشد. او آبرویش را برای تیم ایران گذاشته و تمام این مسائل به خاطر نگرانی اش از بابت تیم ملی است. بی تردید کی روش از هر کس دیگری بیشتر نگران تیم ملی است.»

حدادی فر امیدوار است بتواند نظر کی روش را جلب کند: «در تیم ملی بازی کردن مهم نیست و همه بازیکنان یکدل برای موفقیت تلاش می کنند. من هم سعی می کنم بهترین نمایش را داشته باشم و نظر کی روش را جلب کنم.»

درباره حدادی فر گفته می شود او با پرسپولیس توافق کرده است اما خودش چنین چیزی را رد می کند: «من هنوز مذاکره ای هم با پرسپولیس نکردم، چه برسد به توافق. در حال حاضر تمام تمرکزم روی اردوی آفریقا است و اینکه برای تیم ملی مثمرثمر باشم. از سوی دیگر وضعیت پرسپولیس مشخص نیست و آنها هم هیچ پیشنهادی به من نداده اند.»

سعید آذری، مدیرعامل ذوب آهن اعلام کرده حدادی فر در ذوب آهن می ماند؛ او در این خصوص می گوید: «من بازیکن آزاد هستم و از طرفی ذوب آهن را بسیار دوست دارم. شاید در این تیم بمانم و شاید هم بروم. انشاءالله بعد از اردوی تیم ملی در ایران تصمیم می گیرم.»

 

     
آی اسپورت
2014-04-27 11:39:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر