فهرست
پشت پرده خداحافظی محمد کشاورز از تیم ملی فوتسال/ صدای پای شمسایی می آید
پشت پرده خداحافظی محمد کشاورز از تیم ملی فوتسال/ صدای پای شمسایی می آید

پشت پرده خداحافظی محمد کشاورز از تیم ملی فوتسال/ صدای پای شمسایی می آید

آی اسپورت- تیم ملی فوتسال ایران اوضاع مناسبی ندارد. خسوس کاندلاس که مسئولان فوتسال ایران اصرار شدیدی دارند ، به او لقب پروفسور بدهند بعد از جدایی علی صانعی با فدراسیون هر 6 ماه قرارداد جدیدی را به امضا رسانده و چند سالی است در راس کادرفنی تیم ملی فعالیت می کند.

خسوس که هیچ تاثیر مثبتی در فوتسال ایران نداشته و از طرفی باعث افت شدیدی این رشته مطرح هم شده، در آستانه مسابقات جام ملت های آسیا در اقدامی عجیب مصطفی نظری دروازه بان باسابقه ایران را از فهرست ملی پوشان خط زد تا حاشیه های جدیدی درست شود. پس از این مساله امروز محمد کشاورز، کاپیتان تیم ملی نیز در اقدامی عجیب از حضور در اردوی تیم ملی انصراف داد و خداحافظی اش را علنی کرد. از سوی دیگر صحبت هایی درباره جدایی محمد طاهری از تیم ملی شنیده می شود.

همه این اتفاقات در شرایطی مطرح می شود که بازیکنان تیم ملی اعتقادی به خسوس ندارند و از سوی دیگر شایعات متعددی درباره حضور وحید شمسایی در راس کادرفنی بعد از جام ملتهای آسیا شنیده می شود. بازیکنان بزرگ تیم ملی قصد دارند به این شکل اعتراض خود را به خسوس نشان دهند تا شاید مسئولان فدراسیون به خودشان بیایند و تصمیم جدیدی بگیرند.

این شایعه نیز شنیده می شود که برخی بازیکنان از جمله محمد کشاورز پس از مشورت با وحید شمسایی قصد خداحافظی کرده اند. به هر حال باید گفت فوتسال ایران وضعیت جالبی ندارد و شاید نیاز باشد برای اینکه دوباره به یکی از قدرت های برتر دنیا تبدیل شویم، خانه تکانی اساسی در کادرفنی ایجاد شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-04-27 12:51:29
نظر دهید

۱ نظر
سجاد
جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۳
ایا بهترین دفاع اخر کشاورز است
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر