فهرست
یک پاس جادویی دیگر از ایسکو ؛ این بار به کارواخال
یک پاس جادویی دیگر از ایسکو ؛ این بار به کارواخال

یک پاس جادویی دیگر از ایسکو ؛ این بار به کارواخال

آی اسپورت - ایسکو ستاره اهل مالاگای رئال مادرید که در ابتدای فصل بازیکن ثابت رئال مادرید بود در میانه های نیم فصل اول قربانی تغییر تاکتیک آنچلوتی شد و به نیمکت ذخیره ها تبغید شد .
با این وجود هر بار که به بازی گرفته می شد ارزش های بالای خود را نشان می داد. خواه با گلزنی ، خواه با دادن پاس گل.

محبوبیت او در بین تماشاگران برنابئو غیر قابل کتمان بود و در تمام روزهای نیمکت نشینی از حمایت کامل هواداران رئال مادرید برخوردار بود . این را می توان از تشویق های بی امان تماشاگران در هنگام ورود او به زمین متوجه شد .


هر چه به انتهای فصل نزدیک می شدیم مصدومیت های گاه و بیگاه گرت بیل و دی ماریا و دیگر هافبک های رئال مادرید از یک طرف و تصمیمات آنچلوتی مبنی بر استراحت دادن به ستاره های تیمش به خاطر فشردیگی بازی ها ، فرصت را یکبار دیگر نصیب ایسکوی جوان کرد تا بار دیگر به ترکیب ثابت رئال بازگردد.


در یک ماه گذشته مالاگایی با تکنیک ، پست خود در میانه زمین رئال را بازپس گرفت و با نبوغ خود اجازه نداد تا غیبت محرومین و مصدومین رئال به چشم بیاید.

آخرین چشمه از هنرنمایی های ایسکو را شب گذشته و در گل چهارم رئال به اوساسونا شاهد بویدم. یک پاس گل جادویی پشت سر مدافعین اوساسونا که کارواخال پیش تاخته را با دروزاه بان ناوارویی تک به تک کرد و نتیجه هم یک گل تماشایی و تثبیت یک پیروزی پر گل دیگر برای کهکشانی ها بود.


حال باید ببینیم که کارلتو با بازگشت دوباره بیل و بنزما و آمادگی این روزهای دی ماریا ، در مونیخ چه تدبیری می اندیشد و آیا باز هم ایسکو را در ترکیب ثابت رئال خواهیم دید یا خیر ؟

     
آی اسپورت
2014-04-27 13:22:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر