فهرست
تونی و پیشنهاد ناامیدکننده مالی/  خطیبی گزینه پیش روی تراکتورسازان
تونی و پیشنهاد ناامیدکننده مالی/ خطیبی گزینه پیش روی تراکتورسازان

تونی و پیشنهاد ناامیدکننده مالی/ خطیبی گزینه پیش روی تراکتورسازان

آی‌اسپورت‌ ـ زمزمه های مبنی بر جدایی تونی اولیویرا تبریز را احاطه کرده است، روز گذشته این خبر در شهر تبریز دهان به دهان می‌ گشت که تونی اولیویرا مبلغ 750هزار دلار برای هر سال را از تراکتور درخواست کرده و به این ترتیب  نمی‌ شود روی ادامه همکاری او با تراکتورسازی حساب کرد.

تونی اگر چنین پیشنهادی به تراکتور داده باشد معنایش این است که به هر حال مثل همه آدم ها فقط مقاصد فنی و عاطفی ندارد و طبعا مزد دستش را برای حضور یکساله می‌ خواهد. جالب اینکه هواداران پروپاقرص تونی از واکنش این مربی و پیشنهاد مالی اش دلخور شده اند و این موضوع را برخلاف حرف های قبلی تونی می‌ دانند. به عقیده آنها اولیویرا با این پیشنهاد به هواداران پشت کرده است چرا که باشگاه تراکتور در سال رکورد اقتصاد ایران و در شرایطی که بحث پرداخت های گزاف فوتبالیست ها حرف اول رسانه هاست توانایی پرداخت این مبلغ را ندارد.

در این شرایط البته برخی خبرنگاران نزدیک به تونی و مترجم وی اساسا پیشنهاد چنین رقمی را تکذیب می‌ کنند و آن زایده ذهن رسانه ها می‌ داند، اما این همه ماجرا نیست و ظاهرا تونی پس از مشورت با وکیلش این پیشنهاد را به نظمی مدیرعامل تراکتور داده.
در این شرایط امشب مدیرعامل تراکتور در برنامه موج فوتبال باید همه چیز را شفاف کند. اما نکته جالب راه افتادن موجی است که عقیده دارد رسول خطیبی بازیکن سابق تراکتورسازی و مربی فصل پیش گسترش فولاد بهترین گزینه برای هدایت تراکتورسازی است، این عده که حالا فضای کلی رسانه ای هواداران را هم در دست دارند با اعلام این مسئله که خطیبی مربی بومی و جوانگراست او را برای هدایت این تیم تبریزی پیشنهاد می‌ کنند. رسول گزینه ای است که می‌ تواند تیم مسن تراکتور را با هزینه پایین تر آماده رقابت های این فصل لیگ کند. شما هم می‌ توانید نظر خود را برای ما بنویسید، آیا خطیبی گزینه مناسبی برای تراکتورسازی است؟

     
آی اسپورت
2014-04-27 13:37:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر