فهرست

شایعات در صبا: صمد می ماند،تمرینات تیم به قم می رود

آی اسپورت – مثل بیشتر تیم های لیگ برتری وضعیت  صبای قم هم مشخص نیست و بازیکنان این تیم در بلاتکلیفی محض بسر می برند.


هنوز مشخص نیست باشگاه قصد ادامه همکاری با صمد مرفاوی را دارد یا دنبال گزینه های دیگری  است  اما  شنیده می شود به خاطر اتفاقات فصل گذشته و شرایطی که بعد از رفتن مرفاوی و آمدن مایلی کهن به کادر فنی این تیم  رقم خورد مدیریت باشگاه قصد دارد بار دیگر به مرفاوی اعتماد کند و  دوباره به این مربی جوان شانس بدهد.


در عین حال شایعه انتقال کامل صبا به شهر قم بسیار جدی است و گفته می شود به خاطر فشار استانداری و مردم به احتمال زیاد تمرینات این تیم هم در قم برگزار خواهد شد  تا صبا فقط در اسم  متعلق به شهر قم نباشد.


البته صبا یکی از باشگاه هایی بود که در فصل گذشته با مشکلات مالی  عجیبی دست و پنجه نرم کرد و یکی دو باری تمرینات این تیم با اعتصاب بازیکنان تعطیلی شد یا در آستانه تعطیلی قرار گرفت.جالب اینکه تقریبا تمام بازیکنان صبا  فقط 34 درصد مبلغ قراردادشان را گرفته اند   و یک چک در اختیارشان است که موعد وصول آن به دی ماه سال گذشته برمی گردد.


ظاهرا مسوولان صبای قم به بازیکنان قول داده اند  تا آخر اردیبهشت ماه مبالغ این چک در اختیار آنها قرار بگیرد اما در صورتی که این چک ها وصول شود نیز  فقط 54 درصد از قراردادهای فصل گذشته بازیکنان پرداخت خواهد شد و مشخص نیست نیم دیگری از قراردادها چگونه  تامین و پرداخت می شود.
البته ظاهرا باشگاه در این مدت به برخی بازیکنان که مشکلات مالی زیادی داشته اند کمک های 5 تا 10 میلیونی داشته است.

     
آی اسپورت
2014-04-27 13:54:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر