فهرست
کارلتو، گزینه فرگوسن برای منچستریونایتد؛ آینده ی مبهم آنچلوتی در برنابئو
کارلتو، گزینه فرگوسن برای منچستریونایتد؛ آینده ی مبهم آنچلوتی در برنابئو

کارلتو، گزینه فرگوسن برای منچستریونایتد؛ آینده ی مبهم آنچلوتی در برنابئو

آی اسپورت - روزنامه ی اسپانیایی ال کونفیدنسیال این روزها رابطه ی خوبی با رئال مادرید دارد. پس از اینکه رابطه ی  فلورنتینو پرس با دوستانش در روزنامه های آس و مارکا به تیرگی گرایید، ال کونفیدنسیال تبدیل به سخن گوی باشگاه رئال شده است. آن ها به باشگاه کمک می کنند بازیکنان را پیش از فروششان بی اعتبار کنند و یا به آن ها روحیه دهند.

روز جمعه اعلام شد، کارلو آنچلوتی توسط الکس فرگوسن به عنوان گزینه ی اصلی مربی گری در تیم منچستر یونایتد انتخاب شده و البته این حقیقت که کارلتو از مدت ها پیش در رادار منچستر یونایتد بوده مسکوت ماند. به گفته ی ال کونفیدنسیال این بار برای منچستری ها بسیار دشوار است که بخواهند کارلتو را راضی به ترک برنابئو کنند چرا که او از بودن در برنابئو راضی است.

آن ها نوشته اند فرگوسن به تازگی به سران منچستر گفته است چرا دوباره برای جذب آنچلوتی تلاش نمی کنید.

با اینکه ال کونفیدنسیال اعلام کرده آنچلوتی از بودن در مادرید راضی است، رئالی ها هنوز از ماندن کارلتو مطمئن نیستند. حذف شدن از رقابت های لیگ قهرمانان و ناتوانی در قهرمانی در رقابت های لالیگا می تواند ضربه ی بزرگی به اعتبار کارلتو در باشگاه مادریدی باشد. چرا که پذیرش چنین چیزی از سوی هوادران رئال غیر ممکن است.

در این صورت ممکن است زین الدین زیدان به جای آنچلوتی روی نیمکت رئال بنشیند. آنچلوتی طبق قراردادش در صورت پرداخت شدن مبلغ خروج می تواند باشگاه را ترک کند و در این صورت رفتن او به منچستر غیر ممکن نخواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-04-27 14:51:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر