فهرست
خلیلیان : گزینه های دیگر غیر از کرانچار مد نطر ما هستند / سپاهان قوی تر از استقلال و پرسپولیس است
خلیلیان : گزینه های دیگر غیر از کرانچار مد نطر ما هستند / سپاهان قوی تر از استقلال و پرسپولیس است

خلیلیان : گزینه های دیگر غیر از کرانچار مد نطر ما هستند / سپاهان قوی تر از استقلال و پرسپولیس است

آی اسپورت -کاروان تیم فوتبال سپاهان بعد از شکست مقابل الهلال و حذف در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به ایران بازگشت تا شاید با بازسازی روحی و فنی بتواند در آغاز فصل جدید فوتبال ایران در مرداد ماه باز هم موفقیت‌های گذشته نه چندان دور خود را تکرار کند. در این بین مهمترین نگرانی علاقمندان به ورزش و هواداران سپاهان در مورد شرایط نیمکت این تیم و جذب بازیکنان جدید برای فصل آینده است و باید دید که در نهایت کادر مدیریتی سپاهان کدام مربی را برای هدایت تیم در فصل آینده انتخاب می‌کند و آیا کرانچار بعد از سه فصل حضور در سپاهان می‌تواند باز هم بر روی نیمکت این تیم بنشیند یا نه. به همین منظور  با مهرزاد خلیلیان مدیرعامل باشگاه سپاهان هم صحبت شدیم تا از برنامه های وی برای ایجاد تغییرات در سپاهان بیشتر بدانیم.

این مصاحبه را به نقل از ایمنا بخوانید :


به عنوان مدیر عامل باشگاه سپاهان عملکرد زلاکو کرانچار را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ 
فعلاً صحبت خاصی نمی‌توانم انجام دهم و باید کارشناسی‌های لازم در این زمینه انجام شود تا بعد از آن بتوان در مورد عملکرد کرانچار صحبت کرد اما چیزی که مشخص است سپاهان در بعضی از هفته‌های لیگ از لحاظ امتیاز و شرایط جدولی وضعیت خوبی داشته است.
ولی با این شرایط تیم در لیگ قهرمانان آسیا از گروه صعود نکرد؟
در بحث آسیایی شرایط فرق می‌کند چون ما با تیم‌هایی رقابت کردیم که هزینه شان اصلاً قابل قیاس با سپاهان نبود. همین تاباتا با مبلغی در حدود ۱۰ میلیون دلار برای الهلال بازی می‌کرد و بضاعت سپاهان هم استفاده از حداکثر بازیکنان خودش بود ولی درخشش امثال مهدی شریفی و علی کریمی در ترکیب سپاهان بر اساس نظر خیلی از کارشناسان نشان می‌دهد که سپاهان توانسته در این زمینه یک رنسانس ایجاد کند.
پس از عملکرد کرانچار راضی هستید؟
 
در کل قابل قبول بوده ولی وضعیت بازی‌های آسیایی شرایط دیگری رقم زد و احتیاج به نظرات کارشناسی دارد.
امروز خیلی از هواداران سپاهان نگران شرایط تیم در فصل نقل و انتقالات هستند و همه منتظر تصمیم مدیریت سپاهان برای انتخاب سرمربی فصل آینده، به نظر شما کرانچار چند درصد شانس ماندن دارد؟
فعلاً که یک روز است به ایران رسیده ایم و هنوز فرصت نشده تا در این زمینه صحبت کنیم ولی به طور قطع گزینه‌های دیگری هم مد نظر ما هستد و بعد از بررسی‌های لازم نسبت به انتخاب سرمربی سپاهان اقدام می‌کنیم.
دیدگاهتان از دعوت دوباره حاج صفی و شریفی به اردوی تیم ملی چیست، نمی‌شد سه نفر دیگر هم که همین شرایط را داشتند به آفریقای جنوبی بروند؟
این مسئله را باید از خود آقای کی‌روش سوال کرد ولی به هرحال اضافه شدن این دو بازیکن به اردوی تیم ملی در کنار رحمان احمدی سهمیه سپاهان را به سه نفر افزایش داد و بقیه نفرات هم ان‌شاء الله در اردوی اتریش به تیم ملی اضافه می‌شوند.
در چند روز اخیر صحبت‌های زیادی در مورد مبالغ قرارداد بازیکنان و انتشار آناز سوی تیم‌های صنعتی مطرح شده، دیدگاه شما به عنوان مدیر عامل باشگاه سپاهان در این زمینه چیست؟
باشگاه سپاهان با باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تفاوت زیادی دارد چون ما سازمان قوی و منسجمی داریم و فکر می‌کنم که آنها فرافکنی می‌کنند و مطمئن باشید که ما تمام توانمان را به کار می‌گیریم تا سپاهان مقتدر و آماده ای را برای فصل آینده آماده کنیم. عملکرد سپاهان شفاف است و به همین خاطر جزو ۱۰  باشگاه برتر کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارد و توانسته این همه افتخار بدست آورد ولی به هر حال شرایط سخت است و باید در زمینه جذب بازیکن با دقت عمل کنیم.
ولی قبول دارید که آسیایی نشدن سپاهان برای فصل آینده ممکن است جذابیت باشگاه را برای حضور بازیکنان سرشناس کاهش دهد؟
شاید تأثیر داشته باشد اما برعکس ممکن بود که پاشنه آشیل هم بشود و بگویند که چون سپاهان آسیایی است باید پول بیشتری هم بدهد. اما عملکرد سپاهان در نحوه پرداخت مباحث مالی، انجام تعهدات و بی حاشیه بودن بهترین مشخصه برای معرفی سپاهان است و خیلی از بازیکنانی که اسم نمی آورم به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم تماس گرفته اند و ابراز علاقه کرده اند که برای فصل آینده در باشگاه سپاهان حضور داشته باشند و ما هم تمام توانمان را برای آماده کردن تیمی قدرتمند به کار می‌گیریم.

     
آی اسپورت
2014-04-27 14:43:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر