فهرست
نظمی:روی گنج نخوابیده ایم / تونی دارد وقت تلف می کند
نظمی:روی گنج نخوابیده ایم / تونی دارد وقت تلف می کند

نظمی:روی گنج نخوابیده ایم / تونی دارد وقت تلف می کند

آی اسپورت -جمشید نظمی در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال تراکتورسازی برای فصل آینده، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: ما هنوز برای فصل بعد هیچ کاری نکرده‌ایم. منتظریم تا روز چهارشنبه سازمان لیگ برنامه خود را ارائه و ابلاغ کند. نه تنها ما که باشگاه‌های دیگر هم کار خاصی نکرده‌اند.

وی درباره ناراحتی تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی از مبلغ کم پیشنهادی باشگاه به وی برای تمدید قرارداد، تاکید کرد: پیشنهاد در معامله شرط نیست که فردی بخواهد از آن ناراحت شود. تونی گفت این مبلغ کم است. ما هم گفتیم شما پیشنهادت را ارائه کن. ما پیش از این از تونی خواسته بودیم این کار را انجام دهد ولی وی یک ماه و نیم فرصت داشت و پیشنهادی نداد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: در حال حاضر تونی برای پیگیری وضعیت بیماری همسرش به پرتغال رفته است و ما منتظریم تا ببینیم در روزهای آینده چه پیش می‌آید.

نظمی در پاسخ به این سئوال که "آیا ممکن است تونی دیگر به ایران بر نگردد"؟، گفت: نمی‌دانم نیت تونی چیست. او قرار است به ما نظر بدهد. من صبح امروز هم با مترجمش صحبت کردم که گفت تونی منتظر وضعیت همسرش است. احساس من این است که وی به این خاطر وقت تلف کرد تا از وضعیت بیماری همسرش اطلاع کاملی یابد. شاید هم اینطور نباشد.

وی همچنین در پاسخ به این سئوال که "آیا اگر اولیویرا پیشنهاد بالایی به باشگاه تراکتورسازی بدهد آنرا قبول خواهید کرد یا خیر"؟، تاکید کرد: خیر؛ هر چیزی اندازه‌ای دارد. ما نه روی گنج خوابیده‌ایم و نه الان شرایط پرداخت پول زیاد را داریم. پیشنهاد باید معقول باشد در غیر اینصورت قبول نمی‌کنیم.

     
آی اسپورت
2014-04-27 15:09:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر