فهرست
امید عالیشاه و پرسپولیس؛ رفت و برگشت بدون اشک
امید عالیشاه و پرسپولیس؛ رفت و برگشت بدون اشک

امید عالیشاه و پرسپولیس؛ رفت و برگشت بدون اشک

آی‌اسپورت- امید عالیشاه به پرسپولیس برمی‌گردد؟‌ این سوال از زمان اعلام حکم فیفا علیه قرمزها، به یک سوال پرتکرار در بین هواداران باشگاه تبدیل شده . پرسپولیس در دو پنجره نقل و انتقالات اجازه امضای قرارداد با نفرات جدید را نخواهد داشت و طبیعتا چهره‌ای مثل امید عالیشاه که به واسطه قانون سربازی از باشگاه جدا شده‌، می‌تواند سهم خودش را در آینده پرسپولیس به دست بیاورد. داستان او و تیم محبوب‌اش تا امروز داستان عجیبی بوده. امید به عنوان یگ جوان نه چندان شناخته‌شده به پرسپولیس دایی در لیگ سیزدهم اضافه شد و در همان اولین مسابقه با باز کردن دروازه ملوان، اشتیاق و استعدادش را به رخ کشید.

او زود جای ثابتی در جمع قرمزها به دست آورد و در دربی رفت لیگ چهاردهم با زدن گل 3 امتیازی تیمش به استقلال، قاب سکوهای سرخ را هم دزدید. او حتی به تیم ملی نیز دعوت شد اما نتوانست به همین سرعت به پیشرفت ادامه بدهد و رفته رفته در تیم برانکو به نیمکت چسبید. او ناگهان از پرسپولیس جدا شد تا برای سپری کردن سربازی به تراکتور ملحق شود اما نه مثل احمد نوراللهی فرصت یک خداحافظی احساسی را به دست آورد و نه مثل احمد، در ملا عام برای این جدایی اشک ریخت.

او شروع درخشانی در تراکتور داشت اما به خاطر حکم فیفا، از بازی برای این تیم بازماند. سرنوشت این بازیکن به طرز عجیبی به احکام فیفا علیه باشگاه‌های ایرانی گره خورده و این بار حکم فیفا، او را در آستانه بازگشت به پرسپولیس قرار داده است. شماره عالیشاه در پرسپولیس، حالا به بازیکن دیگری سپرده شده اما او هنوز این شانس را دارد که جایگاه‌اش را در تیم برانکو، پس بگیرد.

 

۹ ۳  
آی اسپورت
2017-09-24 19:11:00
نظر دهید

۳ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۴
عالی شاه بازیکنان پرسپولیس است و نیم فصل از قرارداد او باقی مانده است پس برمی گردد و برای بازی کردن هیچ مشکلی ندارد.
محسن
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۹
یکی هم سروش رفیعی بود که نیم فصل از قراردادش مانده بود با فولاد.نمیدونم چرا برای بازی در فولاد،با وجود نیم فصل قرارداد مشکل داشت!!! طفلک فولاد،صداش به جایی نرسید.اصولا در خدمتتان هستند با قرارداد و بی قرارداد!!! الی ماشالله در باشگاهتان سابقه دارد.منتها با بعضیا نتیجه نگرفتید و صدای کسی در نیامد.
آرش
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۹
قاپ سکوها رو دزدید یا قاب اونا رو؟ سطح سواد نویسنده های ورزشی این دوره و زمونه تاسف انگیزه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر