فهرست
پیش‌بینی روز؛ محرومیت تراکتور کنسل می‌شود
پیش‌بینی روز؛ محرومیت تراکتور کنسل می‌شود

پیش‌بینی روز؛ محرومیت تراکتور کنسل می‌شود

آی اسپورت – دو روز پیش، کمیته انضباطی تیم تراکتورسازی را به دلیل توهین و فحاشی تماشاگرانش در بازی با سایپا، به برگزاری یک بازی دور از خانه محکوم کرد! با این حکم بازی تیم‌های تراکتورسازی و گسترش فولاد در هفته بیست و سوم لیگ برتر باید در شهری غیر از تبریز برگزار شود. اما بنا به دلایلی پیش‌بینی می‌شود این حکم کمیته انضباطی تا قبل از روز برگزاری بازی لغو شود و تراکتورسازی بتواند در استادیوم یادگار و با حضور هوادارانش به مصاف گسترش فولاد برود.

دلیل اول قابل تجدیدنظر بودن حکم کمیته انضباطی است. باشگاه تراکتورسازی می‌تواند با اعتراض به حکم صادره، آن را لغو کند. دلیل دوم اعتراض باشگاه گسترش فولاد است. این تیم تبریزی هم با حکم کمیته انضباطی مجبور است در شهری دیگر به میدان برود و این اصلا برای گسترشی‌ها قابل قبول نیست و هزینه‌ای اضافی بر دوش مالک این باشگاه خصوصی در بر خواهد داشت. دلیل سوم شرایط فعلی و حساس تراکتورسازی است. تراکتورسازی با آمدن ارطغرل ساغلام شرایط خوبی پیدا کرده است و از دو بازی خارج از خانه 4 امتیاز کسب کرده است. این تیم بعد از بازی با گسترش فولاد، باید اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا را مقابل الاهلی عربستان برگزار کند و نیاز دارد که در بهترین شرایط به مصاف حریف خود برود. بر همین اساس است که مدیران تراکتورسازی در نامه به مهدی تاج خواهان لغو یا به تاخیر افتادن حکم کمیته انضباطی شده‌اند. پیش‌بینی می‌شود برای کمک به تراکتورسازی که هفته آینده باید در میدانی بین‌المللی حضور داشته باشد، کمیته انضباطی با خواسته تراکتورسازی موافقت کند و این تیم بازی با گسترش فولاد را در استادیوم یادگار و با حضور پرشور هوادارانش برگزار کند.  

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-02-03 18:12:00
نظر دهید

۳ نظر
كاج هيچاره است
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۴
كاج كاره اي نيس تو محروميت كياني كاج هي مي گفت بخشيدم ولي رئيس كميته انظباتي و يا اخلاق گفت كه كاج هيچ كاره من بايد به بخشم و عملا ديديم كه كياني بعذ از 2 ماه محروميت به ميدان برگشت و كاج هم براي خودش مي گفت بخشيدم بخشيدم
کریم
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۰۹
دور از انتظار نیست به هرحال فوتبال یه چیزی هست برای سرگرم کردن و به عبارت بهتر سرکار گذاشتن یه سری که با چیزهای دیگه کاری نداشته باشن. اگه بخوان اینم ازشون بگیرن چه جوری میخوان سرگرمی درست کنن؟؟؟؟ تراکتور یا استقلال و پرسپولیس هم تفاوتی نداره. و این بهترین فرصت برای بخور بخور حتی در داخل همین فوتبال درپیت هست.
۱
حسین اهوازی
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۳۷
به نظر من حکم نباید کنسل بشه اتفاقا این بازی بهترین تنبیه هست. نه فقط تبریز بلکه در کل ایران استادیومهای ما پر است از فحاشی و بی ادبی
هیچ کس مراعات نمیکنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر