فهرست
کمپینی برای حمایت از عادل؛ اس‌ام‌اس به ۱۲۰
کمپینی برای حمایت از عادل؛ اس‌ام‌اس به ۱۲۰

کمپینی برای حمایت از عادل؛ اس‌ام‌اس به ۱۲۰

آی اسپورت – با وجود جمع شدن دکورهای برنامه ۹۰ از استودیوی این برنامه و اعلام‌های رسمی برای پایان این برنامه، هنوز حمایت‌های رسانه‌ای و مردمی از نود و عادل فردوسی‌پور ادامه دارد. در هفته گذشته در چند استادیوم که بازی‌های لیگ برتر در آن برگزار می شد تماشاگران بنرهایی در حمایت از فردوسی‌پور به همراه خود به ورزشگاه آورده بودند. بازیکنان تیم‌های مختلف هم در پایان بازی‌های خود در هفته گذشته در مصاحبه‌های‌شان از عادل فردوسی‌پور حمایت کردند و خواهان بازگشت او و برنامه‌اش شدند. اما این پایان کار نیست. گویا از امروز در فضای مجازی کمپینی جالب به راه افتاده است و قرار است دوستداران برنامه ۹۰ در جهت حمایت از این برنامه و مجری‌اش، به برنامه ۱۲۰  که خود فردوسی‌پور تهیه‌کننده‌اش است اس‌ام‌اس ارسال کنند.

فوتبال ۱۲۰ تا سال گذشته با اجرای محمدحسین میثاقی، هر پنج‌شنبه از شبکه ورزش روی آنتن می‌رفت و قرار است در سال ۹۸ با اجرای اولین مجری‌اش یعنی حمید محمدی پخش شود. اولین قسمت این برنامه در سال جدید، طبق کنداکتور اعلام شده در سایت شبکه ورزش، ساعت ۲۳ امشب پخش خواهد شد.

۲۴ ۳  
آی اسپورت
2019-04-11 14:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
فردوسی پور
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۰۲
بابا از من بکشید بیرون اونقدری که شما پیگیر رفتن من هستید که من خودم نیستم
۶ ۱
سیامک
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۱۶
معلومه فردوسی پور بدجوری زخمیت کرده بود ،تا دسته دیگه؟
خدا بس دیگه
پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۳۹
خب الان متوجه میشن جلوش میگیرن. با اخلاق کودکانه ژن مطلوب مدیر شبکه ای که دیگر سه نیست و سوم است عادل فقط بلید ازین کودک عذرخواهی کنه تا نود برگرده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر