فهرست
شما بنویسید: حکم بیرانوند عادلانه بود؟
شما بنویسید: حکم بیرانوند عادلانه بود؟

شما بنویسید: حکم بیرانوند عادلانه بود؟

آی اسپورت - پس از مدت‌ها انتظار برای صدور رای علیرضا بیرانوند، امروز کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، او را به یک جلسه محرومیت از بازی برای پرسپولیس و 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. به این ترتیب او در بازی روز دوشنبه پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان غایب خواهد بود.

این رای در حالی صادر شده که بیرانوند 3 جلسه محرومیت تعلیقی در کارنامه داشت و عده‌ای از کارشناسان و البته هواداران استقلال معتقد بودند این 3 جلسه محرومیت تعلیقی هم باید لحاظ شود و او از حضور در 4 بازی آینده پرسپولیس مقابل صنعت نفت، استقلال، سپاهان و شهرخودرو محروم شود. اما با رای کمیته انضباطی او فقط بازی با صنعت نفت را از دست خواهد داد. اعلام این رای با واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی روبرو شده است. پرسپولیسی‌ها معتقدند که همان 3 جلسه محرومیت تعلیقی بیرانوند هم بیش از حد سختگیرانه و ناعادلانه بوده است، استقلالی‌ها اما مدعی‌اند که کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال مصلحت‌اندیشی کرده‌اند و با دادن یک رای غیرقانونی، محرومیت تعلیقی او را نادیده گرفته‌اند. حالا شما مخاطبان آی اسپورت برای ما بنویسید که آیا حکمی که امروز برای بیرانوند صادر شده عادلانه بود یا نه؟

۶ ۱۶  
آی اسپورت
2019-09-14 21:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۶ نظر
Asqar
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۵۵
با همین رای فدراسیون فوتبال تعلیق خواهد شد! البته فدراسیون فاسد فوتبال
۸
تراکتور
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۰۲
بیرانوند رو بر مبنای ماده 60 محروم کردند. ماده 60 رو بخونید جواب سوال داده شده: ماده ۶۰ : حداقل دو جلسه محرومیت برای تحریک هوادار. همین 1جلسه رو هم که محروم کردن به خاطر اینه که بتونن تا آخر فصل جوابی برای محرومیت سایر بازیکنا مخصوصا بازیکنا داشته باشن. مسعود سلطانیفر ، مهدی تاج خیلی تابلویید به خدا. یه ذره حداقل ظاهرو حفظ کنید مثل لباساتون.
ایران
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۰۸
خنده دار بود . بهش استراحت دادند برای دربی محروم نشه
۷
تراختور
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۳۰
من از عادلانه بون یا نبودن سخن نمیگم چون صحبت از عدالت وحق کسی درتخصص وحیطه من نیست ولی می تونم اینو بگم که با این رای باید این سوال رو از خودتون بپرسید که آیا عین این موضوع اگر درباره دروازبانی غیر از دروازبان سرخ های پایتخت اتفاق می افتاد باز این رای صادر می شد؟؟؟؟؟؟اصلا که باشد که سه جلسه محرومیت بیرو زیاد بوده باشد پس چرا اون رای صادر و نهایی شد ؟؟؟وحالا که3 جلسه بیرو تعلیقی دارد آیا نهاد های انضباطی به رای خودشونم ارزش قائل نیستند؟؟؟؟
۷
اهواز آبی
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۵۵
بله، وریا و استراما هم باید محروم میشدن
۳
سعید
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۰۰
استاد تاج گفت‌ عذرخواهی بهتر از تنبیه و جریمه است، الان میفهمم منظورش چی بود
۶
رضا
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۲۰
سه جلسه محرومیت تعلیقی برای وی اجرا نخواهدشدولی چرایک جلسه محرومیت تراکتوراجراخواهدشد؟
۷
ایرانی
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۲۵
بیرانوند اگر بازیکن هر تیم دیگری بجز پرسپولیس بود
مطمئن باشید حداقل سه جلسه محروم می شد
۴
علی خوشی
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۳۸
به نظر من عادلانه نبود. به دلیل این حرکت بیرانوند، باید تماشاگران تراکتور و استقلال برای ده بازی محروم می‌شدند. همچنین دو دروازه‌بان استقلال باید برای دربی محروم شوند و استقلال باید از فرشید اسماعیلی با شماره یک در درون دروازه استفاده کند. بعد از بازی هم به دلیل غیرقانونی بودن شماره اسماعیلی، استقلال باید از فوتبال ایران و آسیا محروم شود و تراکتور را به آسیا بفرستیم. همچنین برای دلجویی از بیرانوند، باید مبلغ ۹ میلیارد از محل درآمدهای باشگاه استقلال به این بازیکن پرداخت شود.
۴
.
يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۱۳
جالبه ک بخاطر فحاشی هوادارا تراکتور ی جلسه محروم شدن، و چون یک جلسه محرومیت تعلیقی از قبل داشتن، اون یک جلسه هم فعال کردن و درمجموع هوادارا تراکتور دوجلسه محروم شدن، حالا سوال اینجاست ک چرا سه جلسه محرومیت تعلیقی بیرانوند فعال نشده، با وجود محرومیت بخاطر تحریک هوادارا تراکتور #کمیته عَن ضباطی گوه تو کمیته اخلاق
۳
!!!
يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۱۵
یادش بخیر.یه زمانی ۲۴ساعت بعد ازدربی، مهدی رحمتی رو ۲جلسه محروم کردن، یه جلسه محرومیت تعلیقیش روهم فعال کردن، ولی اینجا بعد از ۱۵روز رأی بیرانوند رو اعلام میکنن و فقط یک جلسه محروم میشه تا به دربی برسه.اصلا انگار نه انگار که ۳جلسه محرومیت تعلیقی داره.
کمیته عَن ضباطی
۵
م
يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۱۵
کجای دنیا یه نفر دوبار پشت هم تعلیق م,,بعد حکم براش صادر م ولی محرومیت درنظر نمیگیرن
۴
لنگ
يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۱۷
چرا اسم لیگ گذاشتن جلم خلیج فارس بزارن جام لنگپولیس این فدراسیون لنگی همه کار میکنه تا جام بده لنگ پس اسم جام هم بزارن جام لنگپولیس الکی اسم خلیج فارس رو خراب میکنن با این لیگ فاسدشون
۴
مازیار
يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۰۲:۰۷
بله کاملا ولی برای آقای سلطانی و تاج و البته هواداران پیروزی
۴
TT7
يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۰۲:۲۸
اين حكم ظاهرش تنبيه هست ولي در باطن بهش استراحت دادن
۶
امیرعباس
يكشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۰۲:۳۷
دقیقا برام واضح بود که بیرانوند بازی استقلالو از دست نمی ده کاملا واضح بود برام :-)
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر