فهرست
کارشناسی داوری: سیدجلال باید اخراج می‌شد؟
کارشناسی داوری: سیدجلال باید اخراج می‌شد؟

کارشناسی داوری: سیدجلال باید اخراج می‌شد؟

آی اسپورت- پرسپولیس در آخرین مسابقه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا موفق به پیروزی یک بر صفر مقابل السد قطر شد که داور سریلانکایی در چندین صحنه این بازی قضاوت‌های بحث برانگیزی داشت که سعید مظفری‌زاده توضیحاتی داده که می‌خوانید

* پریرا، داور سریلانکایی در حالی در دقیقه ۴۱ مدافع خطاکار السد را به دلیل خطا روی نعمتی با کارت زرد جریمه کرد که باید قبل از آن به شجاع خلیل‌زاده بخاطر خطاهای پُر تعدادش اخطار می‌داد.

* در دقیقه ۴۴ یاسر عیسی باید به دلیل حرکت غیر ورزشی‌ای که انجام داد با کارت زرد جریمه می‌شد که پریرا از دادن این کارت چشم‌پوشی کرد و در ادامه اعتراض سید جلال حسینی بخاطر این صحنه و اعتراض او با کارت زرد همراه شد.


* در دقیقه ۵۹ مهاجم السد تعادل خود را در محوطه جریمه پرسپولیس از دست داد که داور به درستی دستور به ادامه بازی داد.
* در دقیقه ۶۲ کمک داور اول مسابقه در حالی گل تیم السد را مردود اعلام کرد که تصاویر تلویزیونی نشان می‌داد، مهاجم السد در وضعیت آفساید قرار نداشته است.


* در دقیقه ۶۷ خطای سید جلال حسینی که حمله تیم السد را قطع کرده بود، می‌توانست با کارت زرد دوم برای او همراه شود که داور در این صحنه اعتقادی به دادن کارت نداشت و از انجام این کار چشم‌پوشی کرد که این صحنه منجر به اعتراض بازیکنان السد شد.


* در دقیقه ۷۳ خطای بی‌ملاحظه کمال کامیابی‌نیا و تکل او نیز می‌توانست با کارت زرد همراه شود که داور از این کار صرف نظر کرد.

۶ ۷  
آی اسپورت
2018-04-16 22:31:00
نظر دهید

۷ نظر
علی
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۴۶
که البته اگر شجاع کارت میگرفت نیمه اول اونم اخراج میشد.
یعنی دو تا از پرسپولیس اخراج میشد!
گل السد درست بود.
والبته یه گل به خودی.
یه رکوردی محسوب میشه واسه خودش! جدا از تیر دروازه و موقعیت های السد، میرسیم به این جمله برانکو: « به حقمان رسیدیم!». :-)
در جواب علی
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۰۸
نه اینکه استقلال توپ به تیرش نخورد یا الهلال دوتا تک به تک خراب نکرد تو سه تا از بازیهای استقلال ک تیم حریف گل به خودی زدن که ی کم واقع بین باش
۷
در جواب علی
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۱۱
وقتی که کمک داور پرچم زد و داور سوت زد همه بازیکن های پرسپولیس ایستادن وگرنه توپ گل نمیشد
۴ ۱
علی
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۳۰
دقایق زیادی از بازی رو دیدم ولی خودم شخصا گل رو ندیدم، همینجا خبر رو خوندم.
۱
Ashkanred
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۵۶
آقای کارشناس داوری معلوم الحال، خطای پورعلی گنجی روی سیامک اخراج نداشت!!!!
۵
ابیدل
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۰۸
اقای در جواب علی در جواب شما باید گفت نه اینکه گلتون با الوصل افساید نبود پنالتی اونها رو نگرفتند نه اینکه گل امروز حریف درست بود و سید جلال اخراج نشد و بازیکن خودی گل نزد شما گل به خودی الهلال دیدی بازی رفت دو تا پنالتی الکی العین ندیدی دوست گرامی واقعه بین باش
۹
ميلاد
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۲۵
سيد جلال شايد نه ولي شجاع خيلي نزديك به اخراج بود. قابل پذيرش نيست كه يك بازيكن در چنين مسابقه مهمي چنين رفتار اماتوري داشته باشه. ايشون خيلي به بروس لي علاقه داره.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر