فهرست
رونالدو و خانواده‌اش تهدید به مرگ شدند!
رونالدو و خانواده‌اش تهدید به مرگ شدند!

رونالدو و خانواده‌اش تهدید به مرگ شدند!

آی اسپورت - نفرت بین طرفداران دو تیم ایتالیایی یوونتوس و ناپولی همواره یکی از مثال‌زدنی‌ترین رقابت‌های فوتبالی در سطح جهان و اروپا بوده است. با ورود کریستیانو رونالدو به یوونتوس این تیم با توجه به گل‌زنی‌های اعجوبه پرتغالی قدرتی مضاعف یافته است که این قدرت برای باشگاه‌های ایتالیایی علی‌الخصوص ناپولی بسیارگران تمام شده است.

حال با توجه با اتفاقاتی که در سری‌آ رخ داده است، طرفداران ناپولی خشمی صدچندان را از یووه و ستاره‌هایش در دل خود به وجود آورده‌اند. لیدر ناپولی که از شناخته‌شده‌ترین چهره‌ها مابین طرفداران و لیدر‌های تیم‌های فوتبال اروپا است به تهدید علیه چهره اول بازیکنان بیانکونری در این فصل پرداخته است.

این لیدر که با تعصب بی‌مثال خود به عنوان چهره‌ای مطرح شناخته شده است، خطاب به کریستیانو رونالدو عنوان داشته که در صورتی که شادی‌های گل معروف خود را پس از گل‌زنی به ناپولی مقابل طرفداران این تیم به نمایش بگذارد یا زندگی خود را از دست خواهد داد یا خانواده‌اش. حال باید دید که فدراسیون و اتحادیه فوتبال ایتالیا چه واکنشی در قبال این تهدید‌ها خواهد داشت و چگونه با این لیدر متعصب و جنجالی برخورد خواهد کرد.

۴    
آی اسپورت
2018-11-13 21:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر