فهرست
کومان: مشکل من نیست که رونالدو بازی نمی‌کند!
کومان: مشکل من نیست که رونالدو بازی نمی‌کند!

کومان: مشکل من نیست که رونالدو بازی نمی‌کند!

آی اسپورت - رونالد کومان در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر یوونتوس در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا، گفت: «بابت اظهاراتم درباره داور و کمک داور ویدئویی پس از شکست ۳ بر یک بارسا مقابل رئال مادرید پشیمان نیستم. حرف‌هایم پس از ال‌کلاسیکو همان چیزهایی بود که شنیدید و من بابت گفتن آنها به هیچ وجه پشیمان نیستم. اینکه مرا به خاطر گفتن آن حرف‌ها محروم می‌کنند یا نه را نمی‌دانم و این دست من نیست، اما من الان نمی‌خواهم حرف‌هایی که زدم را تکرار کنم. دیگر تمایلی ندارم درباره این موضوع صحبت کنم. بازی با یوونتوس و ارائه عملکرد خوب و کسب نتیجه در آن الان برایم مهمترین چیز است.»

سرمربی هلندی بارسلونا درباره وضعیت کاتالان‌ها پس از ناکامی‌های اخیر گفت: «من فقط خواهان آرامش و صبر هستم، چون ما داریم کل چیزها را تغییر می‌دهیم. ما باید فوتبالی که دوست داریم را ارائه کنیم و بهترین عملکردمان را به نمایش بگذاریم. می‌خواهم تا جای ممکن موقعیت گلزنی بسازیم.»

سرمربی بارسلونا درباره وضعیت کریس و نبودش در ترکیب یوونتوس گفت: «رونالدو بازیکن فوق‌العاده‌ای است و من نمی‌دانم که او بازی می‌کند یا نه، اما این مشکل من نیست. من برای او احترام زیادی قائلم و اگر بازی کند هم خوشحال می‌شوم. ما اما تمام تلاش‌مان را برای هر چه بهتر آماده شدن برای این بازی انجام می‌دهیم.»

     
آی اسپورت
2020-10-28 08:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر