فهرست
ترابی و رفیعی چه کسانی را نیمکت‌نشین می‌کنند؟
ترابی و رفیعی چه کسانی را نیمکت‌نشین می‌کنند؟

ترابی و رفیعی چه کسانی را نیمکت‌نشین می‌کنند؟

آی اسپورت - پرسپولیس در نیمه فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر ترابی و رفیعی که تقریباً در یک پست یعنی هافبک هجومی بازی می‌کنند را به ترکیب خود اضافه خواهند کرد و شریفی و شیری هم در پست مهاجم و دفاع راست به این تیم خواهند پیوست تا ابهامات درباره شکل ترکیب و بازی قرمز‌های پایتخت بیشتر شود.

آن‌ها تا اینجای کار از ترکیب منشا و علیپور در خط حمله جواب مثبت گرفته‌اند و احتمالاً به این سیستم دست نخواهند زد، اما در خط هافبک شرایط فرق می‌کند. مهره‌هایی که به آن‌ها در این خط اضافه می‌شوند؛ مخصوصاً ترابی، بازیکنان تأثیرگذاری هستند و احتمال این‌که برانکو برای بازی دادن به آن‌ها فیکس‌های تیمش را نیمکت‌نشین کند کم نیست.

بشار رسن، سیامک نعمتی، امید عالیشاه و کمال کامیابی‌نیا هم‌پست‌های ترابی و رفیعی هستند که احتمالاً با اضافه شدن این دو بازیکن شرایط حضورشان در ترکیب متفاوت خواهد شد. به این ترتیب احتمال این‌که برانکو به سیستم ۲-۴-۴ محبوب و جواب‌گرفته خودش دست بزند کم است، اما حالا او با دست بازتری نسبت به ادامه لیگ برای ترکیبش تصمیم خواهد گرفت.

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-11-11 08:44:00
نظر دهید

۲ نظر
f
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۵۱
.
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۱۵
اینو میدونم که ربیع خواه به زودی بجای کمال یا نورالهی فیکس میشود آخر او مافیا دارد . و مصلح پاچه خوار رژیم هم تا زمانی که دوغدار دوغ داره هستش و امیدوارم شیری آنقدر خوب و آماده باشد که یکی دیگر از چاپلوسان یعنی ماهینی را بچسبونه به نیمکت . من تا حالا بازیهای شیری رو ندیدم امیدوارم خوب باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر