فهرست
ادعای شجاعیان؛ استقلال خوب تمرین نکند، نمی برد
ادعای شجاعیان؛ استقلال خوب تمرین نکند، نمی برد

ادعای شجاعیان؛ استقلال خوب تمرین نکند، نمی برد

آی اسپورت- داریوش شجاعیان هافبک تیم استقلال می گوید که غرور تنها دشمن اصلی آبی پوشان است. او درباره موفقیت های اخیر و چشمگیر استقلال می گوید که شرایط تیم از نظر روحی و روانی و جسمی ایده آل است اما آنچه که می تواند ترمز این تیم را بکشد غرور است. داریوش درباره مسائل مختلف صحبت کرده است:

شرایط حال حاضر استقلال

در بهترین شرایط به سر می بریم. در کنار اینکه ما پیروزی های پر گلی در خانه و خارج از خانه کسب می کنیم، بازی های خوبی به نمایش می گذاریم. استقلال هم زیبا بازی می کند و هم در کار دفاع و حمله بسیار موفق است. خدا را بابت این شرایط خوب استقلال شکر می کنم اما با حرف های آقای شفر موافقم و به خوبی می دانم که غرور تنها چیزی است که می تواند به استقلال ضربه بزند. سرمربی بارها این نکته را گوشزد کرده و همه می دانیم که غرور دشمن اصلی استقلال است. با توجه به پتانسیلی که تیم و بازیکنان دارند، استقلال باز هم می تواند پیشرفت کند و روند خوب خود را تا پایان فصل بهبود ببخشد.

شرایط در استقلال بعد از نیم فصل حضور

اگر کادر فنی درباره من نظر بدهند، خیلی بهتر است. از نظر روحی روانی و جسمی در شرایط خوبی هستم؛ نه تنها من بلکه همه بازیکنان این شرایط را دارند. تمامی بازیکنان در تمرینات با صد در صد توان تمرین می کنند وبا انرژی و سر حال هستند. خود من هم چنین شرایطی دارم و طبیعی است که وقتی خوب بازی کنیم و پشت سر هم برنده باشیم، همه چیز خوب است.

تاثیر حضور شفر در استقلال

به عنوان یک بازیکن شاید درست نباشد که من راجع به سرمربی تیم صحبت کنم ولی چیزی که می توانم بگویم این است که آقای شفر یک مربی بسیار خوب، کاربلد و با تجربه است. ایشان هم از نظر فنی و هم از نظر روانشناسی بسیار با تجربه است و خیلی خوب با بازیکنان ارتباط برقرار می کند. از حضور ایشان در استقلال خوشحالم و همکاری با آقای شفر در کارنامه حرفه ای من به عنوان یک بازیکن نقطه عطف است. تاثیر حضور این سرمربی در استقلال کاملا مشخص است.

برابر استقلال خوزستان هم عملکرد خوبی داشتی

برابر استقلال خوزستان کل تیم درخشید و همه بازیکنان در شرایط آرمانی بودند. چیزی که برای من اهمیت دارد، موفقیت تیم و کسب سه امتیاز است که در اهواز اتفاق افتاد. من همیشه منافع تیمی را بر منافع شخصی ارجح می دانم.

تاثیر تمرینات ساناک

راجع به ساناک اول باید این را بگویم که استعداد او در یادگیری زبان فارسی بی نظیر است. بعضی کلمات و بعضی نکات را او به زبان فارسی به ما می گوید که این موضوع هوش بالای ساناک را نشان می دهد. ساناک خیلی خوب تیم را با نظارت شفر تمرین می دهد و طبیعی است تیمی که خوب تمرین نکند، نمی تواند برنده باشد و این نشان می دهد که ما خیلی خوب تمرین می کنم. ساناک مربی خوب و حرفه ای است.

بازی با تراکتورسازی

نبرد بسیار سختی در تبریز داریم به ویژه آنکه در خانه حریف برگزار می شود. تراکتور در فصل نقل و انتقالات چند بازیکن جدید گرفته است اما این برای ما مهم نیست. برای ما مهم این است که مانند بازی قبلی با تمرکز بالا و انگیزه کامل به زمین برویم و بتوانیم موفق باشیم. استقلال روند صعودی بسیار خوبی را در پیش گرفته و می بینید که خودش را در جدول بالا کشیده است. بنابر این برای ما فرقی نمی کند که حریف ما تراکتورسازی باشد یا تیم دیگری و یا بازی در تهران و شهر های دیگر باشد. موضوع مهم برای ما این است که با ارائه بهترین عملکرد، پیروز زمین باشیم.

صحبت با هواداران استقلال

هواداران در چند هفته گذشته به خوبی از تیم حمایت کردند و در روزهای سخت مایه دلگرمی همه بازیکنان بودند. ما به داشتن چنین هوادارانی افتخار می کنیم. به تک تک هواداران این را می گویم که با حضور شما و حمایت های شما استقلال می تواند از این هم بهتر شود و هر کاری برای هواداران کنیم کم است.

ایلنا

 

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-12-30 20:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
سعید از خوزستان
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
منظورش از تمرین گل کوچیک با چون سیاهه
۵
مجید
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
شجاعیان بازیکن شیرین گوشت...خوش چهره...باهوش و خوش تکنیک استقلال هست که میتواند با ادامه ارایه بازهای با کیفیت به یکی از ستاره های جاودان استقلال تبدیل شود....رسیدن به این منظور دست خودش هست...به امید انروز
اووووف تووووف
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۲۷
خوش چهره ؟؟؟؟؟ یا خدااااا
۳
آبي
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۳۴
شجاعيان نيس پس تو خوش چهره اي؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر