فهرست
عقیلی : بهترین بازیکن امسال سپاهان من بودم ! / هرتیمی جای سپاهان بود سقوط می کرد
عقیلی : بهترین بازیکن امسال سپاهان من بودم ! / هرتیمی جای سپاهان بود سقوط می کرد

عقیلی : بهترین بازیکن امسال سپاهان من بودم ! / هرتیمی جای سپاهان بود سقوط می کرد

آی اسپورت -هادی عقیلی در مصاحبه با برنا تاکید می کند  از سال ورزشی اش راضی است اگزچه او امسال تیم ملی را زا دست داد . این مصاحبه را بخوانید :


*مبلغ قرارداد برخی از بازیکنان سپاهان از جمله خودت در رسانه ها منتشر شده نظرت در این باره چیست؟
من لیست را به صورت گذری دیده ام اما اگر قرار بود لیست سپاهان هم مثل باشگاه های استقلال و پرسپولیس منتشر شود باید شبیه همان لیست بیرون می آمد. همین که لیست سپاهان مثل استقلال و پرسپولیس نیست نشان می دهد که ارقام هم درست نیست و صحت ندارد. فکر می کنم این کار غیر قانونی بوده و همانطور که باشگاه هم تکذیب کرده رقم قراردادها صحت ندارد.

*اما همین لیستی که ظاهراً صحت ندارد باعث اعتراض استقلالی ها و پرسپولیسی ها شده است؟
به نظر من که جایی برای اعتراض وجود ندارد. این لیست که درست نیست اما اگر هم درست باشد و تایید شود نشان می دهد قرارداد ما کمتر ازبازیکنان استقلال و پرسپولیس است. هر چند که کلاً لیست درست نیست.

*درباره بازی الهلال صحبت کن سپاهان با یک تساوی می توانست صعود کند اما باخت و حذف شد.
نیمه اول اصلا خوب کار نکردیم اما در نیمه دوم فوق العاده بود در بدترین زمان ممکن گل خوردیم . اگر گل الهلال در دقایق پایانی نیمه اول به ثمر نمی رسید و با تساوی بدون گل به رختکن می رفتیم در نیمه دوم حتما الهلال را می بردیم. هر چند که گل الهلال هم آفساید بود اما دیگر فرقی ندارد و کسی نمی گوید سپاهان با یک گل آفساید از لیگ قهرمان حذف شد.

*اگر بخواهی سال گذشته را آنالیز کنی آیا سپاهان ناکام بود؟
با این وضعیتی ما داشتیم و اتفاقاتی که برایمان رخ داد خیلی هم نتایج بدی نگرفتیم. اگر این اتفاقات برای هر تیمی می افتاد ممکن بود در انتهای جدول قرار بگیرد اما خوشبختانه سپاهان تا روز آخر مدعی بود. جو بدی داخل باشگاه وجود داشت و ما از نظر مدیریتی شرایط خوبی نداشتیم. این جو بد به درون تیم هم کشیده شد و بازیکنان مهمی را از دست دادیم. با این حال خودمان را حفظ کردیم و اگر در چند بازی امتیاز از دست نمی دادیم قهرمان هم می شدیم.

*فصلی که گذشت برای خودت چطور بود؟
برای خودم خیلی خوب بود. بدون اغراق می گویم بهترین بازیکن سپاهان در فصلی که گذشت من بودم. عملکرم قابل قبول بود و فصل را خوب تمام کردم. اگر آن ضربه سرم در دقایق پایانی بازی الهلال گل می شد فصل به بهترین شکل ممکن برایم به پایان می رسید.

*چند بازیکن سپاهان به دلیل نرفتن به اردوی آفریقا از تیم ملی خط خوردند. نظرت در این باره چیست؟
واقعاً حیف شد که بازیکنانی مثل خلیل زاده و یعقوب کریمی به اردوی آفریقا نرسیدند و حضور در تیم ملی را از دست دادند. آنها می توانستند شانسشان را امتحان کنند و من برایشان آرزو می کنم در اردوی بعدی به تیم ملی دعوت شوم و خودشان را به سرمربی ثابت کنند.

*مهدی رحمتی هم مثل تو از کی روش عذرخواهی کرد.
من هم سال گذشته این کار را انجام دادم و حرف دیگری ندارم.

*چقدر احتمال دارد در سپاهان بمانی؟
قراردادم به پایان رسیده و هنوز باشگاه سپاهان برای مذاکره پیش قدم نشده است. همه چیز بستگی به وضعیت باشگاه و برخورد مسئولان دارد و تاکید می کنم که هنوز با من مذاکره ای انجام نداده اند.


     
آی اسپورت
2014-04-27 15:55:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر