فهرست
خادم : دایی سندش را منتشر کند /  ناراحتی دایی به خاطر ماجرای دو میلیارد است
خادم : دایی سندش را منتشر کند / ناراحتی دایی به خاطر ماجرای دو میلیارد است

خادم : دایی سندش را منتشر کند / ناراحتی دایی به خاطر ماجرای دو میلیارد است

آی اسپورت – امیرخادم شخصیت آرامی است که به طرز عجیبی به وسط دعوا کشیده شده است . او در مصاحبه با آی اسپورت تاکید می کند در پاسخ به  حرفهای روز گذشته دایی درباره بحث کارتهای هدیه و نسبتی که به او در این ماجرا داده شده حرفی نخواهد زد .
خادم به ای اسپورت می گوید: امروز یک روزنامه را دیدم که از قول آقای دایی نوشته بود خادم به روزنامه ها پول می دهد تا برای وزارتخانه خوب بنویسد . صرفنظر از ابعاد حقوقی این حرف و نیت وزارتخانه (که من نباید دراین باره حرف بزنم ) ، پیش کشیدن اسم من کار خوبی نبود . آقای دایی بک ورزشکار بزرگ و بک مربی قابل احترام است و خب من احساسم این بود که ایشان شان مرا رعایت خواهد کرد .
خادم ادامه می دهد: من در تمام این روزها ، با آقای دایی در ارتباط بودم و رابطه خوبی هم داشتیم اما فکر می کنم ناراحتی ایشان به خاطر بحث دو میلیارد است . پولی که ما آن را به فدراسیون دادیم اما به تیم تزریق نشد . خب البته این کار ما آقای دایی را ناراحت کرد اما ما هم عذر موجهی برای این قضیه داشته ایم.
اودر پایانحرفهایش هم می گوید: از آقای دایی می خواهم اگر سندی درباره من دارد رو کند . این جوانمردانه نیست که ایشان این کار را نکند .

     
آی اسپورت
2014-04-27 16:12:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر