فهرست
سئوال روز : هیات مدیره جدید چگونه با قرارداد دایی کنار می آید؟
سئوال روز : هیات مدیره جدید چگونه با قرارداد دایی کنار می آید؟

سئوال روز : هیات مدیره جدید چگونه با قرارداد دایی کنار می آید؟

آی اسپورت – تا دقایقی دیگر به صورت رسمی اعضای  جدید هیات مدیره پرسپولیس مشخص خواهند شد  و از دل آنها یک مدیرعامل بیرون می آید که مسوول مستقیم سر و سامان دادن به اوضاع فعلی تیم پرسپولیس است.
اگر افراد سیاسی این جمع هیات مدیره جدید را کنار بگذاریم باید موضع افراد ورزشی را در قبال همکاری با علی دایی بررسی کنیم و اینکه علی پروین،علیرضا رحیمی و حمید استیلی  در این خصوص چه تصمیمی خواهند گرفت.
همه از رابطه شکراب  پروین با دایی خبر دارند و  علی رغم تلاش طرفین برای حفظ احترام یکدیگر  دیگر چیزی برای لاپوشانی و مخفیکاری نمانده است.حمید استیلی هم با دایی رابطه خوبی ندارد چرا که  او فریادهای «علی دایی» در تمام مدت حضورش روی نیمکت پرسپولیس که دوران مربیگری او را تحت تاثیر قرار داد و باعث جدایی اش از پرسپولیس شد از یاد نخواهد برد.اسیلی در دوران بازیگری هم رابطه خوبی با دایی نداشت اما مثل پروین حداقل در ظاهر احترام او را نگه می دارد.
از طرفی علیرضا رحیمی هم سیاستمدار تر از این حرف هاست که بخواهد باماندن دایی به صرحت مخالفت کند و احتمالا موضع خنثایی در این خصوص خواهد گرفت.
بدین ترتیب شاید باید منتظر نظر همان افراد سیاسی حاضر در هیات  مدیره بود که بعید است  آنها هم دایی را نخواهند چرا که به واسطه دوری از فوتبال از مشکلات فنی تیم سر در نمی آورند و  به این نکته اکتفا خواهند کرد که علی دایی تیمی پر از حاشیه و مشکل را به مقام نایب قهرمانی لیگ و سهمیه آسیایی رسانده است.
بدین گونه  باید  دید اگر نظر همه  اعضای جدید برای همکاری با دایی مساعد باشد  آیا  باشگاه از  پس تقبل هزینه قرارداد سنگین او بر خواهد آمد یا نه.امیررضا خادم اخیرا در مصاحبه ای گفته  وزارتخانه کاری با قرارداد دایی ندارد و نمی تواند مبلغ آن را کاهش دهد  چرا که این قرارداد بسته شده و برای وزارتخانه محترم است. در این صورت باید دید اسپانسر جدید باشگاه از پس تامین هزینه های گرانقیمت ترین سرمربی لیگ برخواهد آمد یا  مشکلات مالی مانع  همکاری دایی برای دومین سال پیاپی با پرسپولیس می شود.شادی هم دایی به خاطر رسیدن به اهدافش در پرسپولیس حاضر شد تخفیف بدهد و از قرارداد قبلی پائین بیاید تا همچنان سرمربی پرسپولیس بماند.

     
آی اسپورت
2014-04-27 16:18:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر