فهرست
علی عسگر : دایی تمرکز داشت قهرمان می شدیم
علی عسگر : دایی تمرکز داشت قهرمان می شدیم

علی عسگر : دایی تمرکز داشت قهرمان می شدیم

آی اسپورت -حمید علی عسگر جوان باتجربه پرسپولیس در مصاحبه با ای اسپورت درباره شرایط کلی پرسپولیس حرف می زند . حرفهای جالب او را بخوانید :

به عنوان قدیمی ترین بازیکن پرسپولیس این فصل چگونه گذشت؟
در چند سالی که در پرسپولیس حضور داشتم هیچ گاه شرایط را اینگونه بد ندیده بودم. امسال خیلی ها برای تیم سنگ اندازی کردند و مشکلات زیادی را برای پرسپولیس به وجود آوردند، اگر امسال می‌ گذاشتند آقای دایی کار خودش را انجام دهد مطمئن تیم می‌ توانست قهرمان شود. امسال علی دایی به هیچ وجه نتوانست تمام تمرکز خود را روی سرمربیگری تیم بگذارد زیرا مدیرعامل، سرپرست و سرمربی تیم بود و فقط به دنبال این بود که هر طور شده پول بچه ها را تهیه کند. با شرایطی که داشتیم مطمئنا دوم شدنمان در لیگ خیلی خوب بود، اما این تیم کاملا پتانسل قهرمان شدن را داشت و متاسفانه شرایط نگذاشت ما قهرمان شویم.
از شرایط خود در این فصل راضی بودی؟
من به هیچ وجه در این فصل از خودم راضی نبودم زیرا دوست داشتم بیشتر بازی کنم و بتوانم دقایق بیشتری در زمین حضور داشته باشم اما متاسفانه بدشانسی ها نگذاشت که آنطور که می‌ خواهم بازی کنم. در هر بازی که برای تیم بازی کردم و در زمین حضور داشتم خدا شکر توانستم مثمرثمر باشم و به عقیده خیلی ها بازی قابل قبول ارائه دهم. اما از بدشانسی بسیاری از مواقع مصدوم شدم و یا اینکه به دلیل محروم شدن بازی های زیادی را از دست دادم.
بالاخره پست حمیدرضا علی عسگر در پرسپولیس چیست؟
من امسال در 4 پست دفاع چپ، هافبک چپ، دفاع راست و هافبک راست بازی کردم و خدا را شکر در تمام این بازی ها، بازی قابل قبولی ارائه دادم اما پست محبوب خودم بال چپ است.
بالاخره اوضاع مالی پرسپولیس و بازیکنان این تیم به کجا رسید؟
امسال پرسپولیس کمتر از خیلی از تیم ها خرج کرد اما یکسری که  نمی‌ خواستند پرسپولیس موفق شود اسم پرسپولیس را بر سر زبان ها انداختند و قراردادهای میلیاردی بازیکنان را مطرح کردند. در حالی که بعدا مشخص شد قرارداد بازیکنان بسیاری از تیم ها از پرسپولیس بیشتر بود. من  نمی‌ دانم این چه قرارداد میلیاردی است که  الان 5 ماه است هیچ پولی به ما نداده اند.
فکر می‌ کنی چه آینده ای در انتظار پرسپولیس است؟
اگر اوضاع به همین صورت ادامه داشته باشد فصل بعد تیم خیلی ضعیف بسته خواهد شد و برای فوتبالیست هایی که فوتبال راه گذران زندگی شان است مطمئنا پرسپولیس گزینه مناسبی نخواهد بود. امیدوارم مسئولان به فکر تیم باشند و هر چه زودتر تکلیف تیم را مشخص کنند.
در مورد تیم‌ملی‌ و بازی های این تیم در جام‌جهانی چه نظری داری؟
به طور کلی فکر می‌ کنم که تیم‌ملی‌ کار سختی پیش رو دارد و در گروه سختی با حریفان قدرتمندی قرار گرفته است. اما با این حال برای تیم‌ملی‌ آرزوی موفقیت می‌ کنم و امیدوارم بچه ها با یک بازی خوب و یک درخشش مناسب راه را برای لژیونر شدن دوباره بازیکنان ایرانی باز کند.
آیا به تیم‌ملی‌ در سال های آینده فکر می‌ کنی؟
در فصل که گذشته متاسفانه بدشانسی ها نگذاشت آنطور که باید به چشم بیایم ولی امسال از همین هفته دنبال شروع تمریناتم هستم و به دنبال آن هستم شرایط را طوری رقم بزنم که در سال آینده بتوانم در تیم‌ملی‌ بازی کنم.

     
آی اسپورت
2014-04-27 16:22:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر