فهرست
شهاب گردان: میلی متری یا سانتی متری، گل الهلال آفساید بود / نشنیدم که باشگاه رحمان را نمی خواهد
شهاب گردان: میلی متری یا سانتی متری، گل الهلال آفساید بود / نشنیدم که باشگاه رحمان را نمی خواهد

شهاب گردان: میلی متری یا سانتی متری، گل الهلال آفساید بود / نشنیدم که باشگاه رحمان را نمی خواهد

آی اسپورت- شهاب گردان در بازی سپاهان- الهلال برای ششمین بازی متوالی درون دروازه سپاهان قرار گرفت و البته اولین گل خورده اش در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کرد. گلی که به اعتقاد گردان و کارشناسان داوری، در حالت آفساید به ثمر رسیده. شهاب گردان در این باره می گوید:« با ناداوری حذف شدیم. الهلال یک گل آفساید به ما زد و داور یک پنالتی هم برای ما نگرفت. توپ به دست مدافع الهلال خورد و خیلی ها می گویند پنالتی بود اما داور ندید تا ما نتوانیم دروازه میزبان را باز کنیم. »
می گویند آفساید بازیکن الهلال در حالتی میلی متری گرفته نشده. گردان می گوید:« کاری ندارم میلی متری بود یا سانتی متری، گل الهلال آفساید بود و کمک داور باید دقت می کرد که اشتباه نکند. من هم بعد از گل به داور اعتراض کردم اما کارساز نشد. البته نباید زیاد هم از داور خرده بگیریم. چون یک روز هم پیش می آید که به سود ما اشتباه می کند»
گردان درباره جو وحشتناک ورزشگاه ریاض می گوید:« جو آنچنان که می گویید وحشتناک نبود ما ما می توانستیم در این بازی پیروز شویم و به مرحله بعد صعود کنیم. الهلال از ما سرتر نبود و از سالهای قبل هم ضعیفتر بود. می توانستیم ببریم اما انگار برد قسمتمان نبود»
آیا گردان در سپاهان می ماند؟ او می گوید:« قراردادم تمام است ، باید ببینم شرایط چه می شود. اولویتم سپاهان است، چون دو سال اینجا بودم و باشگاهم است. دوست دارم بمانم اما همه چیز به تفاهم، تواف و آینده بستگی دارد. »
شایعه شده که پدیده مشهد گردان را می خواهد . دروازه بان سپاهان هم چیزهایی شنیده اما دریافت پیشنهاد را تکذیب می کند:« چند تا پیشنهاد دارم اما پدیده صحبتی با من انجام نداده. از گوشه و کنار شنیدم که پدیده مرا می خواهد اما چون هنوز مربی ندارد، چیزی رسمی به من نگفته اند»
می گویند سپاهان برای فصل بعد رحمان احمدی را نمی خواهد. آن هم به خاطر سر و صدایی که برای دریافت پاسپورت در باشگاه راه انداخته. گردان می گوید:« نشنیدم که باشگاه رحمان را نخواهد. از سیاست های باشگاه خبر ندارم و نمی دانم برای فصل آینده چه برنامه ای در نظر دارند»

     
آی اسپورت
2014-04-27 16:39:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر