فهرست
با رفتن مویس؛ فن پرسی در الدترافورد می ماند
با رفتن مویس؛ فن پرسی در الدترافورد می ماند

با رفتن مویس؛ فن پرسی در الدترافورد می ماند

آی اسپورت- به گزارش رسانه های بریتانیایی، رابین فن پرسی، مهاجم منچستریونایتد، که به دلیل مشکلاتش با دیوید مویس، قصد داشت در تابستان الدترافورد را ترک کند، اکنون با توجه به اخراج مویس و احتمال پیوستن لوئی فن خال به این باشگاه، تصمیم به ماندن در جمع شیاطین سرخ گرفته است.

به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، فن خال حتی با مدیران باشگاه منچستریونایتد به توافق اولیه رسیده و احتمالا بعد از جام جهانی به عنوان سرمربی منچستریونایتد معرفی خواهد شد.  

رابطه فن پرسی و مویس به دلیل شیوه تمرینات مربی اسکاتلندی به تیرگی گرائیده بود و در مقابل، رابطه او با فن خال که در حال حاضر هدایت تیم ملی هلند را برعهده دارد، بسیار بهتر است.

او در پاییز گذشته که برای درمان به هلند برگشته بود، بارها در مسابقات فاینورد در کنار فن خال دیده شد و با توجه به اینکه مدیر برنامه هر دو کیس فوس است، از کار کردن با هم مطمئنا استقبال می کنند.

فن پرسی چند بار به تمرینات مویس اعتراض کرده بود و گفته می شود در صورت ماندن این مربی، احتمال جدایی اش از منچستریونایتد زیاد است.

در صورتی که فن خال هدایت شیاطین سرخ را برعهده بگیرد، مطمئنا فن پرسی در برنامه های او جای خواهد داشت؛ هرچند یونایتدها در تابستان به دنبال یک مهاجم جدید هم خواهند بود.

     
آی اسپورت
2014-04-27 17:05:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر