فهرست

درکسلر: من قطعا در جام جهانی حضور خواهم داشت

آی اسپورت- یولیان درکسلر جوان با استعداد باشگاه شالکه مطمئن است که او یکی از مردان یوآخیم لوو در تیم ملی آلمان برای بازی های جام جهانی برزیل خواهد بود و می تواند در ترکیب تیم ملی قرار بگیرد.

جوان با استعداد معدنچی ها ده بازی ملی در کارنامه دارد او در دیدار دوستانه ی تیم های ملی آلمان و آمریکا که با برتری 4 بر 3 ایالات متحده به پایان رید توانست گلزنی کند از درکسلر به عنوان یکی از جوانان خوش آتیه فوتبال اروپا نام برده می شود.

با این حال او در این فصل برای شالکه آمار چندان موفقی نداشته تنها یک گل و هفت پاس گل در 23 بازی که با پیراهن آبی پوش ها به میدان رفته است را به ثبت رسانده با این وجود درکسلر کاملا از اینکه در تیم ملی آلمان برای جام جهانی حضور داشته باشد مطمئن است.

او در گفتگویی با اشپیگل گفت:" اول از همه هدف من این است که با شالکه بتوانم سهمیه مستقیم صعود به لیگ قهرمانان را در فصل آینده بگیرم. این امر می تواند کاملا عالی باشد اما سپس می خواهم بدون هیچ چون چرایی در برزیل حاضر باشم."

هورست هلدت مدیر ورزشی شالکه نیز توانایی های ستاره جوان خود را مورد ستایش قرار می دهد و در مورد پیشنهادات زیادی که برای او از باشگاه های بزرگ اروپایی نظیر آرسنال وجود دارد می گوید:" برای درکسلر راه درست همینی است که الان در حال انجام آن است. من قویا می گویم که درکسلر با ما خواهد ماند و گفتن این جمله ما را خوشحال می کند."

     
آی اسپورت
2014-04-27 17:46:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر