فهرست

دوئل مرزبان و خداداد ادامه دارد

آی اسپورت - در حالیکه همه منتظرند تا صاحب اغوا کننده ترین نیمکت لیگ برتر در فصل جدید مشخص شود اختلاف سلیقه در هیات مدیره پدیده بالا گرفته است. پس از اینکه اکبر میثاقیان به دلیل اختلاف شدید با جواد وطنخواه مدیر عامل تیم از مثلث گزینه های نهایی خارج شد دوئل نهایی بین مرزبان و خداداد شکل گرفت. این دو در هیات مدیره حامیان ویژه ای دارند. مرزبان پشت سرش وطنخواه و دکتر تدین را می بیند و خداداد دست در دست محسن پهلوان مقدم، مالک باشگاه دارد. مولتی میلیاردر مشهدی از قدیم الایام علاقه خاصی به غزال تیزپا داشت و دارد به طوریکه کمتر پیش آمده که درخواست او را رد کند. چیزی که خداداد هم روی آن تاکید دارد و می گوید در زمان حضور در راس کادر مدیریتی ابومسلم بارها تنها با یک زنگ از پهلوان کمک مالی گرفته است. حالا هم داستان دوباره همین است. در حالیکه وطنخواه و سایر اعضای هیات مدیره روی مرزبان به اجماع رسیده اند پهلوان زمان خواسته تا نظر نهایی اش را اعلام کند. او به خداداد گفته حتی اگر به عنوان سرمربی هم انتخاب نشد باز باید به عنوان مشاور عالی و مدیر فنی باشگاه کنارش بماند.
همین هم شد که وقتی شنبه شب از درون جلسه باشگاه خبر موثقی رسید که حکم سرمربیگری به نام مرزبان زده خواهد شد محسن پهلوان در آخرین لحظه گفت تا فردا صبح صبر کنید تا نظرم را نهایی کنم.
اینکه خداداد قبول کند به عنوان مدیر فنی کار کند و مشاور عالی باشگاه باشد هنوز خیلی قابل پیش بینی نیست اما از گوشه و کنار شنیده می شود که در لیست کادر فنی خداداد نام مرزبان هم دیده می شده است. خداداد 8 تا از بهترین مهره های حال حاضر ایران را به عنوان فهرست خریدش به پهلوان داده و البته از مرزبان و عابدزاده هم در فهرست نام برده است.
در این میان اتفاق ناخوشایند رفتار عجیب پدیده ای ها با میثاقیان بود. مردی که در قامت ناجی آنها را به لیگ برتر آورد و الآن کنار گذاشته شده است. دلیل این تصمیم عجیب احتمالا طی روزهای آینده در مصاحبه های میثاقیان بر ملا خواهد شد. جواد وطنخواه امروز در جدیدترین اظهار نظرش در مورد زمان اعلام نام سرمربی تیمش گفت اسامی گزینه هایمان را برای استعلام  به سازمان لیگ برتر فرستاده ایم تا پس از تایید اعلام کنیم. آیا مالک باشگاه با خواسته معتمدینش در هیات مدیره کنار آمده و یا خداداد باید بازیکنان مورد نظرش را زا فردا برای رفتن به مشهد آماده کند؟

     
آی اسپورت
2014-04-27 18:07:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر