فهرست

گزارش روز: همه در انتظار مدیرعامل پرسپولیس/ رحیمی در قوطی هیئت مدیره

آی‌اسپورت‌ ـ علی پروین آخرین پست او در پرسپولیس سرپرستی این باشگاه است دیگری سمتی در پرسپولیس ندارد. پروین که انتخابش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتقادات بسیاری را برانگیخت در نهایت با پایان دوران ماموریت از پرسپولیس خلعیت شده و امروز هم اسمش در بین اعضای هایت مدیره نبود.

او که به هر حال کارنامه مدیریت و مالی چندان روشنی ندارد البته هنوز یکی از گزینه های مدیرعاملی باشگاه است اما با توجه به ترکیب هیات مدیره بعید به نظر می‌ رسد که نقش چندانی در آینده این باشگاه داشته باشد. پروین پس که برای دومین بار این سمت را در دست داشت در دوران سرپرستی تلاش هایی هم کرد اما مخالفات وزارت ورزش با تصمیمات او نشان از این دارد که وی پایگاهی در ذهن تصمیم سازان اصلی ندارد. در حال حاضر با توجه به مشکلات اقتصادی پرسپولیس بیش از هر چیز به یک مدیریت اقتصادی که علی پروین در این جایگاه نیست. او که تلاشش را برای مدیریت در پرسپولیس انجام داده حالا باید خود را آماده خروج کامل از باشگاه کند.
در جلسه امروز امیر خادم با رسانه ها اسامی مختلفی  مطرح شد که امیر خادم هیچ کدام رد یا قبول نکرد. در شرایطی که اخبار غیررسمی حرف اول را در باشگاه پرسپولیس می‌ زند این احتمال وجود دارد که فردا مدیرعامل خود از اعضای هیات مدیره انتخاب شود که البته شانس مصطفی سلیمی شهردار منطقه 21 بیش از سایرین است.البته یک خبر خیلی موثق هم وجود دارد که می گویند علیرضا رحیمی مدیر بعدی پرسپولیس خواهد بود .

     
آی اسپورت
2014-04-27 19:49:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر