فهرست

فتح‌اله‌زاده؛ بیرون شده از در، داخل شده از پنجره/ مدیرعامل مستعفی در تب استقلال می‌ سوزد!

آی‌اسپورت‌ ـ استعفای علی فتح‌اله‌زاده در پایان بازی استقلال ـ تراکتورسازی در یک دایره غیرقابل انتظار پیش رفته است.

آقای مدیرعامل که اعلام کرده بود تا پایان لیگ قهرمانان آسیا در خدمت استقلال خواهد بود و البته تاکید داشت که علاقه ای به اداره این باشگاه ندارد با وجود همه مشکل زونکن زیر بغل به عنوان اولین گروه برای اداره استقلال اعلام آمادگی کرده است. جالب اینجاست که فتح‌اله‌زاده ادعا دارد با کمپ استقلال 200میلیون تومان برای استقلال درآمدزایی کرده در پاسخ به این تردید که پس چرا زمین زمین ششدانگ ندارد حرف های غیرقابل اثبات به زبان می‌ آورد.

فتح‌اله‌زاده این روزها در صف  اول مدعیان اداره استقلال می‌ بینیم و به نظر می‌ رسد او فراموش کرده 3هفته پیش از استقلال کناره گرفته است. جالب اینکه او در زمینه بستن تیم برای فصل بعد نیز مشغول فعالیت است و حتی برای امیر قلعه‌نویی پیغام فرستاده که دیگر نمی تواند با این قیمت ها برای استقلال بازیکن بگیرد. این از آن اتفاقات اعجاب انگیز است که تنها در فوتبال ایران اتفاق می‌ افتد. فوتبالی که مدیران به عشق خدمت و تنها به خاطر هواداران پای به عرصه می‌ گذارند و لابد بدون برداشت و با جیب خالی میدان را ترک می‌ کنند.

باید از مدیرعامل استقلال که بدهی مفصل 40 میلیارد تومانی را از خود به جا گذاشته است باید پرسید که خب، کجای کارید آقای فتح‌اله‌زاده؟

     
آی اسپورت
2014-04-27 20:18:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر