فهرست
زمان حضور کلوپ روی نیمکت آلمان
زمان حضور کلوپ روی نیمکت آلمان

زمان حضور کلوپ روی نیمکت آلمان

آی اسپورت - نتایج ضعیف تیم ملی آلمان در دو سال اخیر و به خصوص شکست سنگین با شش گل در مقابل تیم ملی اسپانیا در لیگ ملت های اروپا باعث شد شایعات زیادی در مورد احتمال برکناری یوواخیم لوو منتشر شود. اما در نهایت فدراسیون آلمان چند روز قبل اعلام کرد یوواخیم لوو تا پایان جام ملت های تابستان سال بعد هدایت مانشافت را بر عهده خواهد داشت.

نشریه بیلد در گزاشی مدعی شد رویای بزرگ فدراسیون فوتبال آلمان، استخدام یورگن کلوپ به عنوان سرمربی تیم ملی در رقابت های یورو ۲۰۲۴ است. در حال حاضر و تا پایان تابستان سال آینده کادر فنی فعلی حفظ خواهد شد و در صورت صعود آلمان به نیمه نهایی یورو ۲۰۲۱ ، یوآخیم لو اجازه خواهد داشت تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ به کارش ادامه دهد. پس از این رقابت ها، فدراسیون فوتبال آلمان در مورد همکاری با یورگن کلوپ تلاش خود را آغاز خواهد کرد.

یورگن کلوپ در سالهای اخیر روی نیمکت تیم لیورپول نتایج درخشانی گرفته و تبدیل به یکی از بهترین سرمربیان فوتبال جهان شده است. یورگن کلوپ در این مدت هرگز احتمال حضور روی نیمکت تیم ملی آلمان را رد نکرده و این موضوع را به آینده موکول کرده است. از هانسی فلیک، سرمربی موفق بایرن مونیخ به عنوان دیگر گزینه هدایت ژرمن ها نام برده شده است.

۲    
آی اسپورت
2020-12-02 20:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر