فهرست

ملاقات دو عضو هیات مدیره پرسپولیس با دادکان ـ اختصاصی آی‌اسپورت‌

آی‌اسپورت‌ ـ  انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مهمترین ماموریت هیات مدیره تازه حکم گرفته پرسپولیس است. قرمزها که در دو و نیم سال گذشته با محمد رویانیان و علی پروین روزهای چندان موفقی نداشتند، در انتظار یک مدیر جدید و کاربلدند تا شرایط تیم را تغییر دهد و اوضاع را مناسب نام پرسپولیس کند.

تیمی که با لقب پرطرفدارترین باشگاه ایران مدت هاست از نابسامانی مدیریتی رنج می‌ برد. جالب است بدانید محمد دادکان پرطرفدارترین نام موجود در هیات مدیره است و حداقل 4 عضو هیات مدیره عقیده دارند فردی به شایستگی دادکان برای اداره باشگاه وجود ندارد اما مشکل دادکان زبان تند اوست و مخالفت های علنی اش با وزارت ورزش، در وزارت ورزش خود شخص وزیر و دو معاون او که انتخاب دادکان را برنخواهند تابید چرا وی در دوره های مختلف علیه آنها موضع جدی گرفته است.

با این حال دادکان مدیری شایسته و محبوب در بین پرسپولیسی هاست و همه اتفاق نظر دارند که بهترین گزینه برای اداره باشگاه محسوب می‌ شود. جالب است بدانید حمید استیلی و سلیمی عضو شاخص هیات مدیره پرسپولیس شب گذشته به دیدار او رفته اند تا نظر وی را درباره حضور در پرسپولیس جویا بشوند. از این جلسه که هیچ جزییات از آن به بیرون درز نکرده ظاهرا توافقی انجام نگرفته است اما این موضوع پالسی مثبت است و نشان می‌  دهد هیات مدیره جدید اگر تحت تاثیر اتفاقات جانبی نباشد می‌ تواند تصمیمات خوبی برای پرسپولیس بگیرد.

     
آی اسپورت
2014-04-27 20:32:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر