فهرست
والنسیا 0 اتلتیکو 1 ؛ کاهش شانس قهرمانی رئال و بارسا
والنسیا 0 اتلتیکو 1 ؛ کاهش شانس قهرمانی رئال و بارسا

والنسیا 0 اتلتیکو 1 ؛ کاهش شانس قهرمانی رئال و بارسا

آی اسپورت -اتلتیکو مادرید با پیروزی مقابل والنسیا در مستایا، گامی دیگر به کسب قهرمانی لالیگا نزدیک شد..

مردان دیگو سیمئونه در یکی از سخت ترین بازی‌هایی که پیش رو داشتند، توانستند با گل دقیقه ی 18 رائول گارسیا پیروز از میدان خارج شوند.

اولین حمله ی بازی را والنسیا ترتیب داد. آلکاسر، مهاجم جوان والنسیا در محوطه ی جریمه صاحب توپ شد و ضربه ی او با فاصله ی کمی به بیرون رفت.

سپس نوبت اتلتیکو بود که در دقیقه ی 10، روی حرکت دیوید ویا صاحب موقعیت شود. دیوید ویا از سمت چپ هجومی تیمش، وارد محوطه ی جریمه والنسیا شد و با یک سر توپ، توپ را روی پای تخصصی اش آورد ولی ضربه ی او با اختلاف به بیرون رفت.

سپس بازی کمی افت کرد تا در دقیقه ی 34، کوکه پاس خوبی که دیگو کاستا برای او فرستاد را به بیرون بزند و فرصت خوبی را از دست بدهد.

10 دقیقه بعد، بلاخره قفل دروازه ها شکسته شد. روی سانتر خوب گابی ، رائول گارسیا با یک پرش بلند، ضربه ی سر نهایی دقیقی به توپ زد و گل اول بازی و تیمش را به ثمر رساند.

بازی در نیمه ی دوم، موقعیت چندانی نداشت و دو تیم، نمی‌توانستند موقعیت‌های زیادی ایجاد کنند.

شوت‌های بی دقت بازیکنان والنسیا یکی پس از دیگری به بیرون می‌رفت و به نظر می‌رسید، این تیم خود را برای دیدار مقابل سویا در نیمه نهایی یورولیگ حفظ می‌کند.

شاید تنها موقعیت خطرناک و جدی نیمه ی دوم، در دقیقه ی 73 و برای والنسیا رقم خورد. این مهاجم الجزایری، روی سانر خوبی که پس از توپ‌ربایی از بازیکنان اتلتیکو حاصل شده بود، یک ضربه ی والی زیبا به سمت دروازه زد که با فاصله ی کمی به بیرون رفت.

بازی با همان نتیجه ی 1-0 به پایان رسید تا حالا، شانس اتلتیکو برای قهرمانی بیش از همیشه باشد.

ترکیب دو تیم:

اتلتیکومادرید: کورتوا،لوویس، گودین، میراندا، خوانفران، رائول گارسیا، فرناندز، تیاگو، کوکه، کاستا، ویا


والنسیا: گائیتا، پریرا، کاستا، ماتیئو، گایا، بارگان، فوئگو، جوناس، پارخو، پیاتی، آلکاسر


     
آی اسپورت
2014-04-27 23:03:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر