فهرست

هیات مدیره مخالف انتخاب رحیمی/ مذاکرات برای گزینش بهترین مدیرعامل

آی‌اسپورت‌ ـ در شرایطی که علیرضا رحیمی مدیرعامل سابق سپاهان و رئیس سابق فدراسیون هندبال به عنوان گزینه اصلی مدیریت پرسپولیس مطرح شده است بعضی از اعضای هیات مدیره از اتفاقات احتمالی بعد از این اتفاق بیمناک اند، بدون تردید انتخاب علیرضا رحیمی موجی تازه از انتقادات را علیه هیات مدیره برخواهند انگیخت. فراموش نکنیم که رحیمی ریشه ای سپاهانی دارد و شاید برای باشگاهی مثل پرسپولیس مایه سرشکستگی باشد که با این پیشینه و تاریخ یک مدیر سپاهانی را به عنوان مدیرعامل برمی گزیند؛ این اتفاقی است که هرگز قبل از این تکرار نشده و طبعا تبعات زیادی برجای خواهد گذاشت و در شرایطی که پرسپولیس احتیاج به آرامش برای تصمیم گیری و پیش برد اهداف خود دارد ایجاد جو مسموم هرگز به صلاح این باشگاه نیست. امروز با خبر شدیم تعدادی از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگوهای خصوصی اعلام کردند در صورت اصرار وزارت ورزش بر انتخاب علیرضا رحیمی از پست خود انصراف خواهند داد.
این یک خبر تایید نشده است که یکی از اعضای مهم هیات مدیره آن را تایید می‌ کند. این فرد در عین حال تاکید می‌ کند که محمد دادکان هم باید پالس های مثبتی به وزارت ورزش بفرستد، کاری که وی تا به حال زیربار آن نرفته است. دادکان که روحیه اش خاص است و همه می‌ دانند زیربار حرف زور  نمی‌ رود با وزیر ورزش زاویه شدیدی دارد و تا به حال نیز از موضع خود کنار نیامده با این حال امیدواری های بسیاری وجود دارد که در نهایت جنگ قدرت در پرسپولیس به پایان برسد و فردی که از مقبولیت عمومی بین هواداران برخوردار است برای این سمت انتخاب شود.
باید منتظر فردا بود، فردایی که اولین جلسه هیات مدیره جدید پرسپولیس برگزار می‌ شود. شاید برخلاف آنچه که گفته شده در جلسه فردا مدیرعامل انتخاب نشود تا اتفاقات بهتری رخ بدهد. شاید هم علیرضا رحیمی که ظاهرا روی اسم او با وزارت ورزش توافق شده مدیریت پرسپولیس را برعهده بگیرد.
     
آی اسپورت
2014-04-27 21:52:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر