فهرست
مورینیو: شانسی برای قهرمانی در لیگ نداریم
مورینیو: شانسی برای قهرمانی در لیگ نداریم

مورینیو: شانسی برای قهرمانی در لیگ نداریم

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی پس از پیروزی تیمش مقابل لیورپول و رسیدن اختلاف به 2 امتیاز با صدر، معتقد است که تیمش نمی‌تواند قهرمان لیگ برتر شود.

دمبا با در اواخر نیمه ی اول، روی اشتباه استیون جرارد، خود را در موقعیت تک به تک با مینوله یافت و توپ را از بین پاهای او وارد دروازه کرد . در نیمه ی دوم نیز، روی اشتباه آسپاس در کرنر زدن و یک پاس اشتباه دیگر در خط دفاع، در حالی که تقریبا تمام بازیکنان لیورپول در زمین چلسی بودند، فرناندو تورس ناگهان صاحب توپ شد و با فراری نزدیک به 60 متر، خود را در موقعیت گل دید و با از خودگذشتگی، موقعیت 100% خود را به ویلیان پاس داد تا چلسی 2-0 پیروز شود.

این نتیجه فاصله ی چلسی و لیورپول را به دو امتیاز می‌رساند ولی مورینیو معتقد است که تیمش شانسی برای قهرمانی ندارد.

او در مصاحبه با Sky Sports گفت: نه، ما به چیزی بازنگشتیم. در حال حاضر ما سوم هستیم. روز گذشته با شکست اورتون، سهمیه ی لیگ قهرمانان را کسب کردیم ولی همچنان حضورمان در رده ی چهارم محتمل است.

حال، با این 3 امتیاز، تنها 1 امتیاز دیگر برای سوم شدن نیاز داریم. فصل خوبی برای ما بود. تغییرات زیادی در وجوه مختلف تیم ایجاد شد و حالا قهرمان از بین دو تیم سیتی و لیورپول خواهد بود.

بنابراین دلیلی برای جشن گرفتن نمی‌بینیم ولی می‌توانیم بگوییم که سوم شدیم و یا هر دو بازی مقابل قهرمان را با پیروزی پشت سر گذاشتیم."

تیم مورینیو بیشتر دقایق بازی را دفاع می‌کرد و اجازه ی موقعیت سازی به لیورپول نمی‌داد و مورینیو در پایان از عملکرد تیمش بسیار راضی است. توماس کالاس، امروز اولین بازیش برای چلسی را به نمایش گذاشت و مورینیو به تمجید از این ستاره ی جوان پرداخت.

او گفت: "احساس من این است که شایسته ی پیروزی بودیم. هیچ شکی دراین باره ندارم. با نتیجه ی 1-0 در نیمه ی اول، هیچ اشتباهی نکردیم  و مقابل یک تیم فوق‌العاده، بسیار خوب کار کردیم.

برای من، چنین نمایش خوبی و همچنین بازیکنان جوانی مثل کالاس که اولین بازیشان را انجام دادند، راضی کننده بود. باید با او صحبت کنم زیرا روز ویژه ای برای او بود. تیم ما امروز بسیار خوب بود و شایسته ی پیروزی بودیم. هر دو بازی را مقابل قهرمان احتمالی بردیم- هم لیورپول و هم منچسترسیتی."

     
آی اسپورت
2014-04-28 20:16:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر