فهرست
فرصت ۲ هفته‌ای دادگاه به مهدی قائدی
فرصت ۲ هفته‌ای دادگاه به مهدی قائدی

فرصت ۲ هفته‌ای دادگاه به مهدی قائدی

آی اسپورت - حدوداً یک سال پیش بود که مهدی قائدی، بازیکن استقلال در شهر بوشهر دچار سانحه رانندگی شد، سانحه‌ای که جان احمدرضا شاکر، دوست صمیمی قائدی را گرفت و سه نفر سرنشین دیگر این خودرو مجروح شدند که باعث شد مهدی قائدی چند ماهی از میادین فوتبال دور باشد. در این سانحه رانندگی و بر اساس گزارش پلیس، مهدی قائدی بدون داشتن گواهینامه به عنوان راننده در خودرو حضور داشته است که به همین دلیل خانواده شاکر از قائدی به دادگاه شکایت کردند. دادگاه هم پس از بررسی‌هایی که انجام داد، رأی به قتل غیرعمد توسط مهدی قائدی داد. در ادامه جلسات دادگاه که امروز (چهارشنبه ۱۰ بهمن) برگزار شد، در پایان، قاضی پروند به مهدی قائدی و وکیل او به مدت دو هفته فرصت داد تا رضایت خانواده شاکر را جلب کنند. این خبر توسط یکی از نزدیکان مرحوم شاکر تأیید شد.

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-01-30 15:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
جاپونی
چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۱۸
من نمیفهمم مجازات یک قانون شکن چه ربطی به گرفتن رضایت داره؟
اقا طرف اگه خلاف نکرده که خب بره به زندگیش برسه ولی اگه قانونو زیرپا گذاشته و باعث اسیب رسیدن به جامعه شده، چرا باید با رضایت چندتا شهروند که صلاحیت قضاوت حقوقی ندارن، مجازاتش کم بشه؟
اومدیم مادر اون مرحوم با دیدن پونصد میلیون پول و یا حتی به خاطر احساسات نامتعادل بخواد رضایت بده. ینی با پول میشه مجازات رو کم کرد؟ واقعن مضحکه
//
چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۱۰
قتل غیرعمد؟! دیگه همه میدونن حکم ادم کشتن بدون گواهینامه چیه حالا بماند طرف مست هم بوده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر