فهرست

کریستال پالاس 0-2 منچسرسیتی: پیگرینی، هدیه ژوزه را پس نفرستاد

آی اسپورت- منچسترسیتی، عصر یکشنبه موفق شد در دیداری خارج از خانه، کریستال پالاس را شکست دهد تا دوباره سرنوشت قهرمانی لیگ برتر را در دستان خود ببیند.

شاگردان پیگرینی، در حالی در رده ی سوم جدوم هستند که یک بازی کمتر از چلسی و لیورپول انجام داده‌اند و 2 امتیاز با چلسی و 3 امتیاز با لیورپول فاصله دارند. شکست لیورپول مقابل چلسی، باعث شد تا اگر سیتی بازی عقب افتاده ی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد، به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به لیورپول، به صدر جدول لیگ برتر باز گردد.

سیتی در بازی امروز، بسیار راحت و روان بازی کرد و تیم لندنی، نتوانست اختلالی در بازی آنها ایجاد کند.

گل اول بازی را ادین ژکو روی پاس خوب یحیی توره به ثمر رساند. توره، با یک سانتر خوب روی دروازه، موقعیت مناسبی برای مهاجمان سیتی ایجاد کرد که ضربه ی سر دقیق ژکو، وارد دروازه ی پالاسی ها شد تا گل اول بازی به ثمر برسد.

توره، پس از بهبودی از مصدومیت، در شرایط بسیار خوبی قرار داشت و بسیار خوب بازی می‌کرد.

پاس‌کاری خوب بین نصری و توره، بار دیگر هافبک ساحل عاجی سیتی را موقعیت خوبی قرار داد که این بازیکن تنومند، با یک ضربه ی نرم زیبا، توپ را وارد دروازه ی کریستال پالاس کرد.

سیتیزن‌ها، بازی را تحت کنترل داشتند و موقعیت های خوبی به وجود آوردند که اسپرونی، دروازه بان کریستال پالاس با واکنش‌های خوبش، مانع گلزنی دوباره ی آنها شد.

با پیروزی چلسی مقابل لیورپول، حالا شاگردان مانوئل پیگرینی، سرنوشت قهرمانی را در دستان خود می‌بینند و 2 بازی باقیمانده در لیگ، بسیار جذاب پیگیری خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-04-27 23:35:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر