فهرست
ویارئال 2-3 بارسلونا: روح تیتو، زیردریایی را غرق کرد
ویارئال 2-3 بارسلونا: روح تیتو، زیردریایی را غرق کرد

ویارئال 2-3 بارسلونا: روح تیتو، زیردریایی را غرق کرد

آی اسپورت-

ترکیب دو تیم:

http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/2023.pngویارئال: آسنخو، گاسپار، جاکی، موساچیو، پائولیستا، پینا، کانی، تریگوئروس، سوریانو، پربت، دوس سانتوس

http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/2017.pngبارسلونا: پینتو، آدریانو، بارترا، دنی آلوس، گومز، ژاوی، اینیستا، ماسچرانو، بوسکتس، پدرو، سانچز، مسی


شرح بازی:


لیونل مسی، بار دیگر ناجی بارسلونا شد تا امیدهای این تیم برای کسب قهرمانی لالیگا همچنان زنده بماند.

گل‌های کانی و تریگوئرو، ویارئال را پیش انداخته بود ولی دو گل به خودی توسط بازیکنان این تیم و گل مسی در 10 دقیقه ی پایانی، باعث شد تا بارسلونا از این دیدار، به سختی امتیاز کسب کند و پیروز از میدان خارج شود.

بازی با  چند دقیقه سکوت به احترام مرگ تیتو ویلانووا شروع شد. بازیکنان دو تیم، بازوبند‌های مشکی رنگی را به احترام سرمربی سابق بارسلونا به بازویشان بسته بودند.

دقایق اولیه ی بازی بسیار نزدیک و پایاپی پیش می‌رفت و دو تیم نمی‌توانستند موقعیتی ایجاد کنند تا اینکه دقیقه ی 17، مسی در موقعیت خوبی قرار داشت ولی ضربه ی او را آسنخو با پا دفاع کرد.

بارسا بار دیگر توپ و میدان را در اختیار گرفت. بازیکن سباق بارسا، جوانی دوس سانتوس، در یک ضد حمله توانست خود را در موقعیت خوبی قرار دهد ولی ضربه ی او با برخورد به بارترا به بیرون رفت.

در اواخر نیمه ی اول، کانی با دریافت پاسی بسیار خوب از پریرا، از بین دو بازیکن بارسلونا با یک ضربه ی دقیق گل اول بازی را به ثمر رساند.

نیمه ی دوم با فشار بارسلونا شروع شد ولی بار دیگر این ویارئال بود که توانست گلزنی کند. سانتر خوب اکوینو، روی سر تریگوئروس نشست تا گل دوم ویارئال به ثمر برسد.

سپس بارسلونا فشار خود را رفته رفته بیشتر کرد تا روی همین فشار و روی دو سانتر از دنی آلوس، بازیکنان ویارئال دچار اشتباه بشوند و 2 گل به خودی بزنند.

سپس ر دقایق پایانی، روی حرکت خوب بوسکتس، توپ به فابرگاس رسید و پاس فابرگاس توسط هد به مسی، با ضربه ی خوب مهاجم آرژانتینی همراه بود تا بارسلونا با پیروزی از این میدان خارج شود.

بارسلونا حالا 4 امتیاز با اتلتیکو مادرید فاصله دارد. امروز اتلتیکو موفق شد 1-0 والنسیا را شکست دهد.

موقعیت‌های خطرناک:

دقیقه 7: ژاوی، پشت یک ضربه ی کاشته 30 متری قرار گرفت و ضربه ی او از بالای دیوار دفاعی عبور کرد ولی با واکنش  خوب دروازه بان ویارئال مواجه شد.

دقیقه 17: فرار خوب ماریو، مدافع کناری ویارئال رو به دروازه ی بارسلونا، با یک شوت خطرناک همراه بود که با فاصله ی کمی از دروازه ی پینتو به بیرون رفت.


گل‌ها:

http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/2023.png45+1": یک حرکت خوب از سمت راست دفاعی بارسلونا توسط بازیکنان ویارئال، با یک پاس خوب به کانی همراه شد و این مهاجم فرصت طلب، از بین دو بازیکن بارسا، با یک ضربه ی دقیق و زیبا، توپ را درون دروازه ی بارسا قرار داد

http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/2023.png55": سانتر خوب خاویر آکوینو، به خوبی روی سر تریگوئروس نشست و این هافبک هجومی با ضربه ی سری زیبا، دروازه ی بارسلونا را برای بار دوم باز کرد

http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/2017.png64" پاس خوب پدرو، توپ را در راست به دنی آلوس رساند و سانتر زمینی این مدافع برزیلی، با برخورد به گابریل پائولیستا، وارد دروازه ی ویارئال شد

http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/2017.png77" باز هم سانتری دیگر توسط آلوس، باعث شد تا موساچیو، توپ را با یک هد کاملا بی هدف، در حالی که تحت هیچ فشاری نبود، وارد دروازه ی خودی کند !

http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/2017.png83" پاس زیبای بوسکتس، روی سر فابرگاس نشست و این هافبک اسپانیایی، یک پاس زیبا با هد به مسی داد و مهاجم آرژانتینی که خود را در شرایط تک به تک یافت، با یک ضربه ی دقیق، توپ را وارد دروازه ی ویارئال کرد تا تیمش، نتیجه ی 2-0 باخته را 3-2 ببرد.


تعویض‌ها:

http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/2023.png14" جرمی پربت، به دلیل مصدومیت مجبور شد زمین بازی را ترک کند و جاناتان پریرا جایگزین او شد

http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/2023.png35" دومین تعویض اجباری برای ویارئال ! توماس پینا، به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد و آکوئینو جایگزین او شد

http://cache.images.globalsportsmedia.com/soccer/teams/150x150/2023.png82" اوچه به جای جاناتان دوس سانتوس وارد زمین شد

     
آی اسپورت
2014-04-28 02:01:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر