فهرست
نبرد دو گروه گانگستری بر سر اوزیل و کولاشیناچ
نبرد دو گروه گانگستری بر سر اوزیل و کولاشیناچ

نبرد دو گروه گانگستری بر سر اوزیل و کولاشیناچ

آی اسپورت - مسعود اوزیل و سئاد کولاشیناچ، بازیکنان آرسنال تحت محافظت ۲۴ساعته هستند. آنها در میانه جدال بین گانگسترها گیر افتاده‌اند. سارقان چند هفته پیش تلاش کردند که ساعت‌های این دو را به سرقت ببرند و هنوز هم کوتاه نیامده‌اند. در این بین، یک گنگ اهل اروپای شرقی به حمایت از دو بازیکن آرسنال برخاسته و می‌خواهد مانع حملات بیشتر به این دو بازیکن شود.

اخیراً دو نفر که قصد حمله به خانه اوزیل را داشته‌اند بازداشت شده‌اند و همسر کولاشیناچ هم که نگران بوده به آلمان فرار کرده است. سارقان به این دو نفر گفته‌اند: «همه چیزتان را می‌دزدیم.» حالا یک گنگ از اروپای شرقی به سارقان گفته که چنین رفتاری با این دو بازیکن تحمل نخواهد شد. یک منبع نزدیک گفته است: «گانگسترهای دیگر گفته‌اند که از این حملات نمی‌ترسند. سارقانی که به اوزیل و کولاشیناچ حمله کرده بودند حالا تهدیدات بیشتری داشته‌اند و حاضر نیستند که کوتاه بیایند. سارقان در ابتدا می‌خواستند ساعت‌های این دو نفر را بدزدند اما حالا گفته‌اند که می‌خواهند همه دارایی‌های این دو نفر را به سرقت ببرند.»

دو نفر که به خانه ۹ میلیون پوندی اوزیل در نزدیکی «همپستد هیث» حمله کرده بودند بازداشت شده‌اند. همچنین بلا، همسر کولاشیناچ تا حدی ترسیده که به آلمان رفته است و گفته که هرگز به انگلیس برنخواهد گشت. باشگاه آرسنال هم تصمیم گرفت نام این دو نفر را از فهرست بازی با نیوکاسل خط بزند، چرا که آنها درگیر مسائل امنیتی بوده‌اند. این دو نفر که دوستان صمیمی هم هستند، حالا تحت نظارت ۲۴ ساعته هستند و پلیس هم پرونده آنها را بررسی می‌کند.

کابوس آنها از چند هفته پیش آغاز شد، زمانی که در شمال لندن سوار بر خودرو صد هزار پوندی مرسدس G واگن اوزیل بودند. سارقان به آنها نزدیک شدند و خودرو آنها را متوقف کردند. تصاویر دوربین‌های مداربسته نشان می‌دهد که کولاشیناچ اهل بوسنی که متولد آلمان است، از خودرو پیاده شده و با شجاعت با سارقانی که چاقو به دست داشتند مقابله می‌کند. حالا گانگسترهای شرق اروپا تصمیم گرفته‌اند که در این ماجرا مداخله کنند. یک منبع نزدیک می‌گوید: «کولاشیناچ دوستان زیادی در شمال لندن دارد و این بازیکنان خیلی محبوب هستند. تلاش برای سرقت از آنها به حدی گستاخانه بوده که باعث حیرت بسیاری از مردم شده است.»

پنجشنبه شب، حوالی ساعت ۱۱ بود که سارقان به درب خانه اوزیل و همسرش، امینه گولشه رفتند. در این ماجرا، پلیس مجبور به مداخله شد. اوزیل اخیراً با امینه ازدواج کرده و یک هفته بعد هم کولاشیناچ با همسرش مراسم عروسی‌شان را برگزار کردند.

درگیری سارقان با پلیس در پنجشنبه منجر به آن شد که دو نفر بازداشت شوند. این دو نفر ۲۷ سال داشته‌اند و دادگاه‌شان در هفته‌های پیش رو برگزار خواهد شد. نام آنها فرهاد ارجان و سالامان اکینجی است. گفته می‌شود بیرون خانه ۸ میلیون پوندی کولاشیناچ هم درگیری‌هایی رخ داده است. همچنین گفته می‌شود که خانواده‌های اوزیل و کولاشیناچ به صورت آنلاین هم تهدید شده‌اند.

۲    
آی اسپورت
2019-08-14 02:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر