فهرست
درخواست جالب مدیر تراکتور از خبرنگاران تبریزی/ به تونی بگویید زودتر به ما جواب دهد
درخواست جالب مدیر تراکتور از خبرنگاران تبریزی/ به تونی بگویید زودتر به ما جواب دهد

درخواست جالب مدیر تراکتور از خبرنگاران تبریزی/ به تونی بگویید زودتر به ما جواب دهد

آی اسپورت – سردار نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی دیشب مهمان برنامه موج فوتبال شبکه استانی آذربایجان بود تا به مهم ترین سئوال هواداران تیمش پاسخ دهد. اینکه تونی به تبریز برمی گردد یا نه. مدیرعامل تراکتور صحبتهایش را اینگونه شروع کرد:" ما 15 اسفند شروع به مذاکره با تونی الیویرا کردیم و از وی برنامه برای سال آینده کردیم و بصورت محرمانه نیز درخواست لیست مازاد کردیم . 5 فرودین دومین مذاکره ما بود که در ادامه صحبت های جلسه گذشته متاسفانه آقای الیویرا برنامه ای برای ما ارائه نکردند و موضوع های بی ربطی را مطرح کردند که خارج از موضوع بود . 31 فرودین سومین جلسه ما با این مربی بود که الیویرا خواستار 24 هزار دلار طلب خود شدند و بنده نیز گفتم که این مبلغ پرداخت خواهد شد و مبلغی قابل توجهی نیست . به ایشان توضیح دادم که ما در حال فرصت سوزی هستیم و بهتر است برنامه خود و مبلغ پیشنهادی را به باشگاه ارائه دهند "

به گفته نظمی، مذاکرات تا روز بازی با لخویا هم ادامه داشته است:" ما شب قبل بازی با لخویا با هئیت مدیره جلسه ای را برگزار کرده و مذاکره و اقدام به تمدید قرارداد این مربی را تصویب کردیم و عصر روز بازی با لخویا نیز جلسه ای این موضوع را به وی اعلام کردیم ولی آقای الیویرا برنامه و پیشنهاد مالی به ما ارائه نکرد و خواستار 4 هزار دلار پاداش برد الاتحاد و حقوق یک ماه خود که وعد آن نرسیده است شد و ما نیز مشکلی با پرداخت نداشتیم. بعد از رفتن ایشون منتظر بودیم تا وی جواب قطعی را به ما بدهند و دیروز تماسی با وی داشتیم که گفتند در حال مشاوره با مدیر برنامه و وکیل خود هستند و امروز نیز ایمیلی به وی ارسال کردم و گفتم که فرصت از دست خواهد رفت و چه شما و چه مربی تراکتور شود این فرصت از دست رفته به زیان تیم است و باید هر چه سریعتر تکلیف مشخص شود که فعلا منتظر جواب وی هستیم ."

نظمی در ادامه از خبرنگاران تبریزی که با وی در ارتباط هستند خواست که از بخواهند تا هر چه سریعتر جواب قطعی خود را اعلام کند تا تیم بیشتر از این متضرر نشود .

 

     
آی اسپورت
2014-04-28 09:54:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر