فهرست
جمشیدیان: اگر نام تیم، استقلال نبود، سقوط می کردیم/ در استقلال هرکس زورش بیشتر باشد پول می گیرد
جمشیدیان: اگر نام تیم، استقلال نبود، سقوط می کردیم/ در استقلال هرکس زورش بیشتر باشد پول می گیرد

جمشیدیان: اگر نام تیم، استقلال نبود، سقوط می کردیم/ در استقلال هرکس زورش بیشتر باشد پول می گیرد

آی اسپورت- تیم فوتبال استقلال فصل خوبی را پشت سر نگذاشت؛ استقلالی ها پس از ناکامی در لیگ، حذفی و لیگ قهرمانان آسیا، امیدوار به فصل آینده هستند.

احمد جمشیدیان، هافبک آبی پوشان یکی از بدشانس ترین بازیکنان استقلال در این فصل بود. او درباره شرایط تیمش به آی اسپورت می گوید: «مساله ای که واضح و بر همه روشن است، شرایط بد استقلال است. فصلی که گذشت اصلا خوب نبود. حالا هم که باشگاه روی هوا است.»

عصبانیت او از شرایط استقلال به همین جا ختم نمی شود: «این فصل بدترین فصل فوتبالی من بود؛ ما در سال 80 با ملوان که در حال سقوط بودیم اما وضعمان بهتر از استقلال امسال بود؛ تقصیر را گردن فرد خاصی نمی اندازم چون همه مقصر بودند؛ بازیکنان، تماشاگران، مدیریت، کادرفنی، همه و همه در این ناکامی تقصیر داشتند. اگر اسم تیم ما استقلال نبود و یا امیر قلعه نویی مربی ما نبود، استقلال سقوط می کرد و به دسته پایین تر می رفت.»

مسائل مالی باشگاه استقلال این روزها ورد زبان همه فوتبالی ها است. جمشیدیان درباره این مشکلات عنوان می گوید: «در استقلال هرکس زورش بیشتر باشد باید بیشتر بگیرد؛ کسی هست 80 درصد پول گرفته است و پژمان نوری که بعد از مهدی رحمتی تمام دقایق را در داخل زمین بوده است، فقط 30 درصد گرفته است. نمی دانم چه بگویم. متاسفانه تفاوت بسیاری در بین بازیکنان وجود دارد. من همیشه گفتم یک تیم وقتی تیم است که چه داخل زمین و چه بیرون زمین یک تیم متحد و یکدست باشد.»

او ناراحتی اش از هواداران را نیز کتمان نمی کند: «من از طرفدارانمان گله دارم، زمانی که به آنها احتیاج داشتیم ما را تنها گذاشتند. چرا بازی با مس که ما جزو 4 تیم بودیم فقط 5 هزار نفر آمدند؟ ببینید چه بلایی سر بارسلونا آمده اما وقتی بازی با بیلبائو را یک بر صفر عقب افتادند، صدای بارسا بارسا به گوش می رسید. امیدوارم شرایط بهتر شود.»

از جمشیدیان پرسیدیم فصل آینده هم در استقلال می ماند که اینطور پاسخ داد: «فعلا که شرایط باشگاه مشخص نیست. باید ببینم وضعیت چطور پیش می رود تا بعد تصمیم گیری کنم.»

     
آی اسپورت
2014-04-28 11:40:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر