فهرست
احتمال جدایی کریم باقری از کادرفنی پرسپولیس/ علاقه ای به مربیگری ندارد
احتمال جدایی کریم باقری از کادرفنی پرسپولیس/ علاقه ای به مربیگری ندارد

احتمال جدایی کریم باقری از کادرفنی پرسپولیس/ علاقه ای به مربیگری ندارد

آی اسپورت- کریم باقری که فصل پیش به ظاهر دستیار اول علی دایی بود، هنوز تصمیم نگرفته که به مربیگری ادامه دهد. واقعیت امر این است که باقری علاقه چندانی به مربیگری ندارد و دوره پیشرفته مربیگری هم ندیده و از این رو چندان مایل نیست در این پست فعالیت کند.

باقری بعد از پایان دوره بازیگری‌اش نیز بارها اعلام کرد که اصلاً به مربیگری فکر نمی‌کند اما در دوران مربیگری استیلی، گل‌محمدی و دایی در پرسپولیس به آنها کمک می‌کرد. فصل پیش برای اولین بار بود که باقری به عنوان مربی روی نیمکت پرسپولیس نشست، در شرایطی که او مدرک A مربیگری نداشت و حتی در آخرین بازی پرسپولیس در تهران از حضور او روی نیمکت سرخپوشان ممانعت به عمل آمد. نکته جالب توجه اینکه بعد از این اتفاق باقری دیگر حاضر به مصاحبه نشد و تا الان سکوت اختیار کرده است.

گویا این شخصیت محبوب فوتبال ایران برای ادامه کار در شغل مربیگری سخت دچار تردید است و فقط در صورتی در این پست باقی می‌ماند که در کلاس‌های پیشرفته مربیگری شرکت کند. خود باقری در اواسط فصل هم اعلام کرده بود که برای ادامه مربیگری هنوز تصمیم نگرفته اما اگر قرار باشد فصل بعد هم مربی پرسپولیس باشد، حتماً به کلاس مربیگری خواهد رفت. هم‌اکنون زمان آن رسیده که باقری تصمیم قطعی خود را در این زمینه بگیرد چرا که بعید است فصل آینده سازمان لیگ به او اجازه دهد بدون کارت مربیگری روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.

     
آی اسپورت
2014-04-28 11:49:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر