فهرست

پرسپولیس برای فرار از سقوط تا 22 اردیبهشت‌ فرصت دارد

مسئول امور بین الملل سازمان لیگ در خصوص شکایت جاو آرنولدو و نلو وینگادا مربیان سابق باشگاه پرسپولیس به فیفا توضیحاتی داد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، محمدرضا کسرایی در خصوص شکایت جاو آرنولدو و نلو وینگادا مربیان سابق باشگاه پرسپولیس به فیفا اظهار داشت: پس از شکایت جاو آرنولدو به فیفا نسبت به پرداخت مطالبات باقیمانده خود توسط باشگاه پرسپولیس و پیگیری‌های این باشگاه در نهایت در تاریخ 24 جولای 2013 (دوم مرادماه 92) توافق نهایی بین مربی و باشگاه حاصل شد.

وی افزود: طبق ماده 64 آیین نامه انضباطی فیفا باشگاه پرسپولیس موظف به پرداخت 5500 فرانک سوئیس به عنوان هزینه دادرسی پرونده به حساب فیفا است و با توجه به اینکه این مبلغ تاکنون توسط باشگاه پرسپولیس به فیفا پرداخت نشده است و این باشگاه تا 12 می 2014 (22 اردیبهشت) مهلت دارد این مبلغ را بپردازد، در صورت عدم پرداخت، جرائم انضباطی از قبیل کسر امتیاز، سقوط به لیگ پایین تر شامل حال این باشگاه خواهد شد.

مسئول امور بین‌الملل سازکان لیگ درباره شکایت نلو وینگادا – مربی سابق پرسپولیس به فیفا گفت: پس از شکایت این مربی به فدراسیون جهانی فوتبال در خصوص مطالبات دریافت نشده از باشگاه، توافق نهایی بین وینگادا و باشگاه پرسپولیس صورت گرفت و طبق ماده64 آیین نامه انضباطی فیفا، باشگاه پرسپولیس موظف به پرداخت مبلغ 10000 فرانک سوئیس به عنوان هزینه دادرسی پرونده به حساب فیفا است و در صورت عدم پرداخت مبلغ تا 12 می (22 اردیبهشت) جرائم انضباطی از قبیل کسر امتیاز، سقوط به لیگ پایین تر شامل حال باشگاه پرسپولیس خواهد شد. این اطلاعات به صورت رسمی به وزرات ورزش و جوانان، سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس داده شده است.

     
آی اسپورت
2014-04-28 12:16:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر