فهرست
حمایت دژاگه از دنی آلوس / حقارتی به نام نژاد پرستی
حمایت دژاگه از دنی آلوس / حقارتی به نام نژاد پرستی

حمایت دژاگه از دنی آلوس / حقارتی به نام نژاد پرستی

آی اسپورت – نژادپرستی به همان اندازه که تقبیح می شود، به همان اندازه هم متاسفانه مشاهده می شود و مخصوصا در فضای فوتبال، نژادپرستان بی محابا هر آنچه به ذهنشان می رسد را به زبان می آورند یا با انجام دادن حرکاتی سیاه پوستهای فوتبال را به زعم خود تخریب می کنند و نمی دانند که با این نوع رفتار نه تنها نمی توانند کسی را به واسطه رنگ پوستش تحقیر کنند، بلکه با صدایی رسا حقارت خود را فریاد می زنند.


در شرایطی که بارسایی ها به دلیل مرگ تیتو در بدترین شرایط روحی ممکن خود بودند، یک اتفاق غیر ورزشی در این دیدار رخ داد و آن هم شعارهای هواداران ویارئال علیه دنی آلوس و پرتاب موز به سمت این بازیکن بود که البته آلوس با خوردنِ موز نشان داد که به قول معروف "بیدی نیست که با این بادها بلرزد.
در همین رابطه اشکان دژاگه، ملی‌پوش ایرانی فولام در صفحه اجتماعی خود با ابراز ناراحتی از اتفاق پیش آمده برای دنی آلوس گفت: متاسفم که هنوز چیزهایی را در قرن بیست و یکم می‌بینیم که بسیار ناراحت کننده و دور از فرهنگ است. اتفاقی که برای دنی آلوس در بازی تیمش برابر ویارئال رخ داد باعث ناراحتی همه شده است اما خوشحالم که این بازیکن توانست جواب خوبی به هواداران توهین کننده به خود بدهد. امیدوارم که نژادپرستی به طور کامل از بین برود و دیگر در فوتبال شاهد چنین رفتارهای زشت و زننده‌ای نباشیم.

     
آی اسپورت
2014-04-28 13:51:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر