فهرست

رحیمی: همان کاری که در سپاهان انجام دادم را در پرسپولیس هم پیاده می‌کنم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا هیأت مدیره از انتخاب من پشیمان نشود.

به گزارش فارس، علیرضا رحیمی پس از انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قبل از هر چیزی جا دارد از اعضای هیأت مدیره باشگاه تشکر کنم که بااعتماد به من این مسئولیت مهم را در اختیارم گذاشتند. با تلاشی که انجام می‌دهم تمام هدفم این است که هیأت مدیره پشیمان نشود.

وی افزود: یکی از مسائل بسیار مهم در کشور ما این است که متاسفانه در تمامی کارها مدیرمحور شده‌ایم. نباید مدیر محور انجام کارها باشد و این مسئله در دنیا مرسوم نیست. باید کارها بر اساس برنامه و مصوبات هیأت مدیره انجام شود. همین جا اعلام می‌کنم که در طول فعالیتم امکان ندارد حرکتی انجام دهم که بر اساس مصوبات هیأت مدیره نباشد و برای انجام تمامی امور مالی و ... از هیأت مدیره مصوبه بگیرم. بنده مجری مصوبات هیأت مدیره می‌شوم. جا دارد همین جا از محمد رویانیان و تمامی افرادی که در گذشته برای پرسپولیس زحمت کشیده‌اند تشکر کنم.

رحیمی در ادامه یادآور شد: تصمیم بر این شد که حمید استیلی به عنوان سخنگوی باشگاه فعالیت کند قرار است بنده صحبتی‌ انجام ندهم استیلی از افتخارات فوتبال ایران است و به ما کمک می‌کند. کاری به سمت افراد نداریم باید کنار یکدیگر تلاش کنیم و کارهای مثبتی را انجام دهیم.

مدیرعامل جدید پرسپولیس در ادامه تاکید کرد: همان کاری که در سپاهان انجام دادم در پرسپولیس انجام خواهم داد. تمامی تعهدات مدیر قبلی را چه به صورت شفاهی و چه به صورت کتبی انجام خواهم داد. هر چیزی که رویانیان انجام داده باید به پایان برسد. ساعت 13 امروز ابلاغ خودم را دریافت کردم. اینطور نیست که بگویم 10 روز پیش و 5 سال گذشته ارتباطی به ما ندارد. دنبال بهانه نیستیم از امروز مسئولیت باشگاه را در اختیار گرفتیم و تمام تلاشمان را برای موفقیت باشگاه می‌کنیم.

رحیمی در مورد تکلیف کادر فنی پرسپولیس اظهار داشت: تمام این مسائل را بررسی خواهیم کرد. موارد را با استیلی جمع‌بندی می‌کنیم و به هیأءت مدیره می‌بریم. مهمترین چیز برای ما هواداران هستند. باید برای فصل آینده تیم خوبی را ببنیدم و در کنار آن طلب سال قبل بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که حضور او به عنوان مدیرعامل مشخص شده بود و آیا برای انتخاب اعضای هیأت مدیره از او مشورت گرفتند،عنوان کرد: متاسفانه در کشور ما مسئله‌ای باب شده که طی آن اعلام می‌شود اعضای هیأت مدیره باشگاه باید ورزشی باشند. در سرتاسر دنیا بخصوص اروپا اعضای هیأت مدیره افرادی سیاسی و اقتصادی هستند اگر قرار است به باشگاه بیایند و با دریافت 60 میلیارد تومان تیم ببندند درست نیست باید به سمتی حرکت کنیم که پرسپولیس با هواداران میلیونی خود به خودکفایی مالی برسد. هر طلبی هم که وجود داشته باید پرداخت کنیم و تمام تعهدات خودمان را انجام می‌دهیم. ساعت عصر امروز در باشگاه جلسه داریم و در مورد اعضای کادر فنی و مسائل تیم بررسی‌های لازم را انجام می‌دهیم. علی دایی، محمد رویانیان، کادر فنی و تمام اعضای باشگاه در سال گذشته زحمت زیادی کشیدند. هیچ وقت زحمات به اندازه امسال نبوده و به همه آنها خسته نباشید می‌گویم.

علیرضا رحیمی پس از جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: هیات مدیره گزینه‌های مختلفی برای مدیرعاملی داشتند که در پایان به این جمع‌بندی رسیدند که من این کار را انجام دهم.

وی در مورد اینکه آیا انتخاب او به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس سفارش وزارت ورزش و یا انتخاب هیات مدیره بوده خاطرنشان کرد: عملکرد من همه‌چیز را نشان می‌دهد، فکر می‌کنم کارنامه‌ام باعث شد که چنین اتفاقی رخ بدهد، کسی هستم که بدون پارتی و سفارش وارد عرصه‌ها می‌شوم، شخصی نیستم که دو روز باشد وارد ورزش شده باشم. 33 سال سابقه حضور در ورزش را دارم و فکر می‌کنم کارنامه‌ام نیازی به سفارش نداشته باشد حالا اینکه چرا مرا انتخاب کرده‌اند باید از خود اعضای هیات مدیره بپرسید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه او با فوتبال بیگانه نیست و آیا تا پایان خواهد ماند گفت: عملکرد 33 ساله من را ببینید همه‌چیز را نشان می‌دهد اگر صداقت وجود داشته باشد مطمئن باشید همه با هم برای موفقیت تلاش می‌کنیم و همکاری لازم صورت می‌گیرد، برای موفقیت پرسپولیس آمده‌ام و برای رسیدن به این مسئله تمام تلاش خود را انجام می‌دهم.

رحیمی در مورد اینکه معمولا مصاحبه‌های مدیرعاملان باشگاه‌ها در روز اولی که به عنوان مدیرعامل انتخاب می‌شوند با روز پایانی متفاوت است گفت: اگر تازه آمده بودم می‌شد که چنین حرفی را بزنید. من در سپاهان، فدراسیون و جاهای دیگر کارنامه خوبی نداشته‌ام؟ لخت شده‌ایم که کار انجام دهیم، اگر برای پرسپولیس 40، 50 میلیارد هزینه می‌شود و بعد هم به جایی نرسیم انتخاب من اشتباه بوده، باید کاری کنیم که پرسپولیس روی پای خود بایستد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به جلسه‌ای که عصر امروز با علی دایی و رویانیان برگزار خواهد کرد تاکید کرد: به هر حال رویانیان و علی دایی زحمت زیادی برای تیم کشیده‌اند، بازیکنان هم تمام تلاش خود را کردند و با این بی‌پولی ساختند مطمئن باشید برای همه احترام خاصی قائلم، هم‌اکنون نمی‌توان در مورد اینکه کسی بماند یا برود صحبت کنیم.

وی در مورد ماندن دایی افزود: محور اصلی پرسپولیس هیات مدیره است، من خودم به هیچ‌عنوان تصمیم شخصی نمی‌گیرم. من مجری تصمیمات هیات مدیره هستم، استیلی هم به عنوان سخنگوی باشگاه است که در مورد مسائل فوتبال صحبت می‌کند، من در مورد مسائل کلان و سیاست‌گذاری باشگاه صحبت خواهم کرد، شما ببینید در چند سالی که در سپاهان بودم در مجموع نیم ساعت هم صحبت نکردم به هر حال آنچه که برای باشگاه مهم است آرامش است که باید کمک کنیم که به تیم بازگردد.

     
آی اسپورت
2014-04-28 13:58:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر