فهرست
نوری: افتخار می کنم کی روش بزرگ سبک بازی ام را قبول دارد/ به برزیل هم نروم، مشکلی نیست
نوری: افتخار می کنم کی روش بزرگ سبک بازی ام را قبول دارد/ به برزیل هم نروم، مشکلی نیست

نوری: افتخار می کنم کی روش بزرگ سبک بازی ام را قبول دارد/ به برزیل هم نروم، مشکلی نیست

آی اسپورت-فصلی که گذشت برای محمد نوری پرفراز و نشیب بود. او بازی های خوبی به نمایش گذاشت اما در کل شاید این فصل، فصل خیلی خوبی برای نوری نبود. اگرچه او در بعضی بازی های پرسپولیس نیمکت نشین بود ولی به خاطر علاقه کی روش به او در اکثر اردوهای تیم ملی حاضر بود، هرچند که در اردوی آفریقا غایب است. با این حال نوری همچنان به حضور در برزیل امیدوار است. 

نوری صحبت هایش در گفت و گو با آی اسپورت را اینچنین آغاز می کند: «اول از هرچیز خوشحالم که توانستیم در انتخای فصل با تمام کاستی ها و مشکلات مالی که وجود داشت به مقام دوم برسیم و سهمیه آسیایی کسب کنیم. اگرچه اعتقاد دارم شاید اگر مشکلات مالی نبود، می توانستیم با قهرمانی لیگ را به پایان برسانیم.»

وی ادامه می دهد: «من به عنوان یکی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس همیشه سعی کرده ام با تمام وجود برای پرسپولیس بازی کنم و این یک حس قلبی برای من است. من پاداشم را با تلاش مضاعف برای پرسپولیس و خوشحالی هواداران می گیرم. شاید در برخی بازی ها با نظر علی دایی نیمکت نشین بودم اما مهمتر از این موفقیت پرسپولیس بود که تا حدودی به آن رسیدیم.»

نوری درباره عدم حضورش در اردوی آفریقا و علاقه کی روش به او عنوان می کند: «من تحت هر شرایطی خود را سرباز تیم ملی می دانم و برای موفقیت تیم کشورم دعا می کنم. این وظیفه من است. باعث افتخارم است که مربی بزرگی مثل کی روش سبک فوتبالم را قبول دارد اما این مساله دلیل نمی شود که من همیشه در تیم ملی باشم. زیرا کی روش تصمیم نهایی را می گیرد و حتما صلاح دانسته من در اردوی آفریقا نباشم. امیدوارم تیم ملی در بازی های باقیمانده تا جام جهانی بهترین کار را انجام دهد و من نیز این شانس را داشته باشم که باتیم ملی به برزیل بروم. اگر هم این اتفاق نیفتد برای موفقیت تیم ملی و شخص کی روش انرژی مثبت می فرستم.»

او تاکید می کند: «امیدوارم مسئولان از تیم ملی حمایت کنند و شرایط را برای تیم ملی مهیا کنند تا به بهترین نحو ممکن به جام جهانی برویم. از مردم هم می خواهم برای موفقیت تیم ملی دعا کنند.»

هافبک پرسپولیس درباره آینده اش نیز اینطور صحبت می کند: «برای فصل اینده هنوز برنامه ای ندارم و فعلا استراحت می کنم. نیاز دارم از نظر روحی و جسمی ریکاوری شوم. در کل امیدوارم پرسپولیس سال بعد فصل خوبی را پشت سر بگذارد و صاحبان واقعی اش که هواداران هستند را خوشحال کند.»

     
آی اسپورت
2014-04-28 14:18:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر